Similar lots by type
-
#214
“Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.
“Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 400/500 -
#436
Een wandlamp van verguld brons met twee bloemenvormige lichtpunten, gedragen door een engeltje. Omstreeks 1900.
Applique en bronze doré à deux lumières portées par un angelots. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#601
Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.
Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 2000/2200 -
#525
“Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.
“Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#595Lalouette
“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 650/700 -
#207
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#530Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#555
Een ovale jardinière van brons met een reliëfdecor van een vogel in een bloemenstruik en met twee handvatten in de vorm van vogelkoppen.
Jardinière ovale en bronze à décor en relief d’un oiseau dans un arbuste fleuri. Deux anses en forme de têtes d’oiseau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#810
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing op een voet in de vorm van een acanthusblad . Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré sur vase en forme d’une feuille d’acanthe. S’ouvrent en queue de paon. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#201
Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.
Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 450/500 -
#585Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 380/420 -
#621
Een bronzen beeld van een zittende Boeddha.
Sculpture en bronze représentant un Bouddha assis.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 160/180 -
#218
“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le squelette penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 160/200 -
#655
Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 143 - 184. Jaren ‘70 en ‘80.
Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 143-184. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#217
“Naakt op paard.” Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Nu à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre d’après un oeuvre de Botero.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 150/180 -
#505
“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.
“Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#806
Een paar gietijzeren vuurbokken en twee paar classicistische meubelmonturen van verguld brons.
Paire de chenets en fonte et deux paires de décorations de meubles classiques en bronze doré.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#590Emile Joseph CarlierPeriod: 1849- 1927
“Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260/280 -
#212
“Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 400/450 -
#242
Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.
Trois religieux en plâtre à patine verte.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#211
Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.
Sculpture en bronze représentant un jaguar attaquant.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 100/120 -
#609
“Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.
Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 300/400 -
#213
“Waadvogel.” Bronzen beeld.
“Oiseau d’eau” Sculpture en bronze.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200/240 -
#600Marcel DebutPeriod: 1865 - 1933
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 850/1000
Other lots in this auction
-
#493
Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Bouddha assis en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#285Omega Seamaster
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Met certificaat.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#362H.W.L. Blooys
Kunstmap met zeven erotische litho’s. Gedateerd 1979. Map in potlood gesigneerd en genummerd 29/120.
Portefeuille à sept lithographies érotiques. Datées 1979. Couverture signé en crayon et numéroté 29/120.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#83
Kleine koets met vier paarden en drie personages. Groepje van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Petite calèche à quatre chevaux et trois personnages. Groupe en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#619A.R.V.P.
Twee rivierlandschappen met vissers. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Deux paysages rupestres aux pêcheurs. Huile sur toile. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#835
Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#696
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200/300 -
#476Kashan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 249 x 167 cmEstimate: € 120/200 -
#554Salvador Dali
“Lady Godiva”. Chromografie op porselein. Naar het werk van de meester, uit de serie Les Chevaux Daliniens. Genummerd 205/490. Ed. Artco France, Pontoise.
“Lady Godiva”. Chromographie sur porcelaine. D’après une oeuvre du maître, de la série Les Chevaux Daliniens. Numérotée 205/490. Ed. Artco France, Pontoise.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 220/250 -
#245
Een 18 karaats blokje geelgoud.
Petit lingot en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 102,25 gEstimate: € 2000/2500 -
#620
“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#723Jaeger
“Petite Neuchateloise”. Een mini muziekklokje met handgeschilderde bloemen.
“Petite Neuchateloise”. Pendule miniature à la musique décorée de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40/60