Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.

“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.

“St. Anne Trinitaire”. Dessin au bistre sur papier. Porte la date de 1610.
Online only
Dim. 5,5 x 5 cm
SKU: 3008170064.
Categories: Papier, Tekening.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #64
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #3

    “Man met baard en hoed”. Olieverf op papier. Gemonogrameerd ‘C.N.H.’ en gedateerd 1897.

    “Homme barbu au chapeau”. Huile sur papier. Monogrammé CNH et daté 1897.
    No longer available
    Online only
    Dim. 66 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #82

    Drie zichten op Bougainville. Aquarel op papier. Eén gemonogrammeerd M. P.

    Trois vues de Bougainville. Aquarelle sur papier. Une monogrammée M.P.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 33 & 21 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #85

    Drie architecturale tekeningen, aquarel en inkt op papier: - “Palais Sciarra di Carbognano”. Rene Rucqudi, 15/2/33. - “Palais Royal de style Louis XVI” - “Cloître de San Maria Della Pace”. René Marlano, 1934.

    Trois dessins architecturaux en aquarelle sur papier: - “Palais Sciarra di Carbognano”. Rene Rucqudi, 15/2/33. - “Palais Royal de style Louis XVI”. - “Cloître de San Maria Della Pace”. René Marlano, 1934.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #53
    Mariette De Meulder

    “Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.

    “Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72
    Bertha Saveniers

    “Bomen”. Drie potloodtekeningen op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62 & ‘66.

    “Arbres”. Trois dessins en crayon sur papier. Signés et datés 1962 et 1966.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #89

    “Vissersboot op een meer” Twee aquarellen, resp. gemonogrameerd ‘M H’ en

    “J W N E”. Het laatste beschadigd.

    “Bateau de pêche sur un lac”. Deux aquarelles, l’une monogrammée M.H., l’autre JWNE. Cette dernière abîmée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 x 17 & 31 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #71
    Bertha Saveniers

    “Zonnebloemen van Hofstade” & “Compositie”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.

    “Tournesols de Hofstade” et “Composiion”. Acryl sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #77

    Drie Egyptische schilderingen op papyrus.

    Trois peintures égyptiennes sur papyrus.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 12 / 20
  • #73

    Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.

    Reédition d’une ancienne carte de Zélande.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #131

    Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.

    Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #48
    Ravoux Frères

    Een comtoiseklok van gedreven messing , bovenaan versierd met een landbouwscène. Te reviseren.

    Comtoise en laiton repoussé, surmontée d’une scène de campagne. A reviser.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een reeks van 4 foto’s met zichten op Parijs bij nacht op plexiglas.

    Suite de quatre photo’s aux vues de Paris by night sur plexi.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #128

    Twee draken van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.

    Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #146

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #27

    Een sierjardinière van meerkleurig en een Engelse lampetkan van blauw en wit aardewerk. Eerste licht beschadigd.

    Jardinière décorative en faïence polychrome (petit dégât) et une verseuse anglaise en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 31 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #156
    Ceramique de Bruxelles

    Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #28

    Accordeonist van polychroom porselein. Achteraan merk van Rudolstadt.

    Accordéoniste en porcelaine polychrome. Marque au verso: Rudolstadt.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #61

    Driedelig kaststel van zachte pasta met een naturalistisch planten en bloemenmotief. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en pâte tendre à décor réaliste de fleurs et de plantes. Début XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #20

    Gebakset. Parelmoer en aardewerk. Een gebakschaal (diameter 25 cm) en 12 dessertbordjes (diameter 15 cm).

    Garniture à gâteaux. Nacre et faïence. Comprenant un plat (Ø 25 cm) et douze assiettes à dessert (Ø 15 cm).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Online-Only veiling van 27 September 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 18.00 op 27 september. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More