Similar lots by type
-
#539
“Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.
”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 220/240 -
#662
Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#624
Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80/100 -
#134
“Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.
“Source à l’orée du bois”. Huile sur toile marouflée. Sans signature, attribuée à Isidore Meyers.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 100/160 -
#219
“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160/180 -
#586
Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#399
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#149Albert Franciscus Embrechts
“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#214J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300/500 -
#484Petra Jacobs de Kleyn
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu féminin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#186
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gebogen kap. De kop versierd met een rocaille met beeltenis van een gekroonde hamer. XIXe eeuw. Beschadiging aan de onderste lade binnenin.
Une garde-robe à deux portes en chêne avec une coiffe courbée. La tête décorée d’une rocaille avec une représentation d’un marteau couronné. XIXème siècle. Dégâts au tiroir du bas.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/240 -
#574A. Vandroemme
“Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 200/240 -
#179Pieter GorusPeriod: 1881 - 1941
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#202
Een antiek wandtapijt met een voorstelling met o.a. Keizer Lotharius. X
Une tapisserie antique avec une représentation de l'Empereur Lothaire.No longer availableDim. 120 x 178 cmEstimate: € 450/550 -
#792Talamon
“Lezende jonge vrouw”; “Naakt met sjaaltje” & “Vrouw voor spiegel”. Drie kunstwerken, verschillende technieken. Allen gesigneerd.
”Liseuse”, “Nu avec un châle”, & “Femme et miroir”. Trois oeuvres d’art, différentes techniques. Signées.No longer availableDim. 54 x 33, 45 x 61, 30 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#534Reno
“Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.
”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#216
Een semainier van mahoniehoutfineer met een marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Un semainier en bois de placage acajou et tablette en marbre. Style Louis-Philippe.No longer availableDim. 147 x 47 x 106 cmEstimate: € 120/160 -
#119Dehaes
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/150 -
#801Gérard Cornelis à Liege
Staande klok met eikenhouten kast, versierd met een tuinvaas en bloemen. Wijzerplaat van messing en tin. Luik, tijdperk Lodewijk XVI.
Une horloge de vestibule liégeoise à gaine en chêne, décorée d’une vasque et de fleurs . Le cadran en laiton et étain. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 230 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#402
Twee fazanten en een aantal pluimen als XIXe eeuwse hoedenversiering.
Deux pesants en un nombre de plumes comme décoration de chapeau. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga
“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120/200 -
#197
Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.No longer availableDim. 122 x 66 cmEstimate: € 600/800 -
#139
Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.
Une broderie de dévotion. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 68 (met kader)Estimate: € 50/80 -
#631
Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.
Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#445
Een vaas van Italiaans glaspasta met een mirafioridecor.
Un vase en pâte de verre italien au décor millefleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65/80 -
#794
Een eikenhouten nest of tables met getorste pootjes.
Une série de tables gigognes aux pieds torsadés.No longer availableDim. 53 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#475
Een dekselpot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen en bloeiende struiken.
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine au décor bleu et blanc de fleurs et arbustes.No longer availableDim. h: 19; Ø: 18 cmEstimate: € 65/80 -
#734
Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75/85 -
#172Henri Rowet
“Sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 250/350 -
#308
Een paar wandlampen van messing met schelpvormige kapjes van gesatineerd glas.
Une paire de lampes murales en laiton à abat-jour en verre satiné en forme de coquillages.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze Tahitiparels parels van 9,90 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles de Tahiti grises de 9,90 mm.No longer availableEstimate: € 450/550 -
#498
Een lotelingenstok van Italiaans glas met gekleurde swirls.
Une canne de conscrit en verre italien à torsades de couleurs.No longer availableDim. l: 87 cmEstimate: € 50/80 -
#76
Een notenhouten bureaustoel met drie balustervormige spijlen in de rug en bekleed met groen fluweel.
Une chaise de bureau en noyer à trois lattes de forme balustre dans le dos et revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#78Sèvres
Een paar siervazen van roze porselein met voet en monturen van messing en met vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases de décoration en porcelaine rose sur pied et montures en laiton et décors doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/240 -
#306
Een toilettafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad.
Une coiffeuse en bois de placage acajou avec miroir dans la tablette rabattable.No longer availableDim. 74 x 61 x 40 cmEstimate: € 80/120