Other lots in this auction
-
#745
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 208 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#204Salvador Dali
“The emerald table”. Een zeefdruk op zijde. Gesigneerd in de plaat, genummerd 1268/2000. Met certificaat.
“The emerald table”. Une sérigraphie sur soie. Signée dans la planche, numérotée 1268/2000. Avec certificat.No longer availableDim. 75 x 75 cmEstimate: € 320/380 -
#298
Een paar groepen van meerkleurig porselein in de vorm van een vrouw met respectievelijk een jongen en een meisje op een trap. Eéntje met stukje van de sjaal. Begin XXe eeuw. Niet gemerkt.
Paire de groupes en porcelaine polychrome en forme d’une femme avec respectivement un garçon et une fille sur un escalier. Petit éclat à un châle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#485
Een paar bronzen schemerlampjes met kapjes van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une paire de petites lampes avec abat-jour en verre et plomb, style Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#243
Een luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras lumineux avec des pendeloques en cristal en décoration.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#85
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met koraal cabochon van ± 6 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un cabochon de corail de ± 6 ct.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 400/500 -
#422
Een lot ivoren miniatuurmeubeltjes. Enkele beschadigingen.
Un lot de petits meubles miniatures en ivoire. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#131
Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/180 -
#645
Een lederen fauteuil. Slijtage.
Un fauteuil en cuir. Usure.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#301
Een ovaal hoogreliëf van meerkleurig porselein met een classicistische voorstelling.
Un relief en hauteur ovale en porcelaine polychrome avec une représentation classique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#150
Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct à motif en vannerie.No longer availableDim. 57,97 gEstimate: € 1400/1600 -
#231
Een coupe van meerkleurig aardewerk, gedragen door een vrouw van bruingepatineerd zamak. De coupe gemerkt van Hugo Lonitz & Cie. Begin XXe eeuw.
Un coupe en faïence polychrome, portée par une femme en régule brune. La coupe porte la marque de Hugo Lonitz & Cie. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180/240