Other lots by Goebel, Germany
-
#595Goebel, Germany
“Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.
Heldentenor. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 135. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#585Goebel, Germany
“Schülerin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.81 2/0. Onderaan gemerkt.
Schülerin. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°81 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#565Goebel, Germany
“Postman”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 119. Onderaan gemerkt.
“Facteur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 119. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#575Goebel, Germany
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12/I. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#555Goebel, Germany
“Enzian-mädchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 351. Onderaan gemerkt.
“Enzian-mädchen”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 351. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cEstimate: € 40/50 -
#455Goebel, Germany
“Am Scheideweg”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 331. Onderaan gemerkt.
Am Scheideweg. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°331. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#545Goebel, Germany
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. KF40. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. N° KF40. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#515Goebel, Germany
“Hörst du zu?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 800. First issue millennium 2000. Onderaan gemerkt.
Hörst du zu?. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 800. Premier numéro millénaire 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#525Goebel, Germany
Een doosje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Une boîte de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/50 -
#505Goebel, Germany
“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 111/I. Onderaan gemerkt.
L'harmonie au bord de la route . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N°111/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#495Goebel, Germany
“In Sicherheit”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 56/B Onderaan gemerkt.
In Sicherheit. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. No. 56/B Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#485Goebel, Germany
“Gratulanten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 176/0. Onderaan gemerkt.
Gratulants. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 176/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#690Goebel, Germany
“Ich bringe Glück”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12 2/0. Onderaan gemerkt.
Ich bringe Glück. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#630Goebel, Germany
“Der kleine Musikant”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 97. Onderaan gemerkt.
Der kleine Musikant. Figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°97. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#680Goebel, Germany
“Meisterkoch”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2038. First Issue Millenium 2000. Onderaan gemerkt.
Meisterkoch. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2038. Premier numéro Millenium 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40/60 -
#475Goebel, Germany
“Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.
Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#670Goebel, Germany
“ABC-Stunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2087. 2000-2001. Onderaan gemerkt.
ABC-Stunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2087. 2000-2001. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#465Goebel, Germany
“Advent, Advent”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 838. First issue 2001. Onderaan gemerkt.
Advent, Advent. Statuette en biscuit polychrome de la série par M.I. Hummel, n° 838. Première édition 2001. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#535Goebel, Germany
“Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.
Junge mit Regenschirm. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.152A.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#580Goebel, Germany
“Das große Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 333. Onderaan gemerkt.
“Das große Ereignis”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 333. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#620Goebel, Germany
“Wanderfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 383. Onderaan gemerkt.
Wanderfreunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°383. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40/50 -
#570Goebel, Germany
“Knecht Ruprecht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.473. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/20000. Met certificaat.
Knecht Ruprecht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°473. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#560Goebel, Germany
“Engel mit flöte”. Een groepje van meerkleurig biscuit.. Onderaan gemerkt. No.42 057 30.
“Engel mit flöte”. Un groupe en biscuit multicolore. Marqué en bas. No.42 057 30.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#550Goebel, Germany
“Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.
“Sturmläuten”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. De la collection Century, 1990. Avec certificat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#600Goebel, Germany
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#540Goebel, Germany
“Winterfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 15 2002. Onderaan gemerkt.
“Winterfreunde”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 15 2002. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#610Goebel, Germany
“Kozy Kitchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 109-D. Onderaan gemerkt. 1999.
Kozy Kitchen. Une figurine de biscuit multicolore. N° 109-D. Marqué en bas. 1999.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#590Goebel, Germany
“Apple tree boy” & ”Apple tree girl”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.141 & 142/1. Onderaan gemerkt.
Garçon au pommier & Fille au pommier . Deux figurines en biscuit multicolores de la série de M.I. Hummel. No.141 & 142/1. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#530Goebel, Germany
Vier engeltjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel als kaarsenhouders, waarbij één met muziekdoosje. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een verdelersplaquette van Goebel.
Quatre anges en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel comme bougeoirs, dont un avec boîte à musique. Marqué en bas. Attaché se trouve une plaque séparatrice Goebel.No longer availableDim. h: 10 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#510Goebel, Germany
“Am Weinachtsbaum”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2015. First issue 1998. Onderaan gemerkt.
Am Weinachtsbaum. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2015. Premier numéro 1998. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/609 -
#500Goebel, Germany
“Heini, Bandoneonspieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 110/i. Onderaan gemerkt.
Heini, Bandoneonspieler. Statuette en biscuit polychrome par M.I. Hummel. N° 110/i. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40/60 -
#480Goebel, Germany
“Gesucht, gefunden”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Onderaan gemerkt.
“Gesucht, gefunden”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#490Goebel, Germany
“Wiegenlied”. Een groepje van meerkleurig biscuit met kaarsenhouder. Onderaan gemerkt. No.24/1.
“Wiegenlied”. Un groupe de biscuit multicolore avec bougeoir. Marqué en bas. No.24/1.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#470Goebel, Germany
“Marktplatz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 1065-D. Onderaan gemerkt.
Marktplatz. Une figurine en biscuit multicolore. N° 1065-D. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#460Goebel, Germany
“Christkindlein kommt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No.755. Erste Ausgabe 1994.
Christkindlein kommt. Une figurine de biscuit multicolore. Marqué en bas. No.755. Erste Ausgabe 1994.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#450Goebel, Germany
“Gänzelisel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
“Gänzelisel”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°59. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#433Goebel, Germany
“Hausmusik”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 150/0. Onderaan gemerkt.
“Hausmusik”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 150/0. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#440Goebel, Germany
“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.71.
Unter einem Dach. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.71.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#420Goebel, Germany
“Ski-Heil”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
Ski-Heil. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°59. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#53Goebel, Germany
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80
Similar lots by type
-
#397
“Soldatenspiel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 50 2/0.
“Soldatenspiel”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. Numéro 50 2/0.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40/50 -
#520
“Land in Sicht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 25721/30.000. 1992. Met certificaat en bijhorende medaille.
Land in Sicht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 25721/30.000. 1992. Avec certificat et médaille d'accompagnement.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#563
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80/120 -
#442
Een Perzisch fabel, Gouache op zijde.
Une fable persane, Gouache sur soie.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#464Barbie
Assepoester. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Cendrillon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#288
Een lot van acht antieke aardewerken tegeltjes met diverse decors.
Un lot de huit carreaux de faïence ancienne aux décors variés.No longer availableDim. 16 x 16 en 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 120/200 -
#624Barbie
Happy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Joyeuses Fêtes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#227
Een driedelig schouwstel van deels verguld Brussels porselein bestaande uit twee siervazen met handgeschilderde decors en een opengewerkte coupe op voet.
Une cheminée en trois parties en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée composée de deux vases décoratifs à décors peints à la main et d'une coupe ajourée sur pied.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#57
Een lot verzilverd metaal met een ovale coupe, flessenonderzetters, een aspergetang, een glazen en metalen strooibus, lepels, een rammelaar enz. enz.
Un lot de métal argenté avec une coupe ovale, des sous-bouteilles, des pinces à asperges, une boîte en verre et métal, des cuillères, un hochet etc. etc.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#653Antoine Courtois, Paris
Een verzilverd messingen schuiftrombone met fijn gegraveerde versieringen.
Un trombone à coulisse en laiton argenté avec des décorations finement gravées.No longer availableDim. l: 113 cmEstimate: € 60/100 -
#462Alicia Rymovicz
“Naakt.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#493
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d’un dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#531
Een grote verchroomde bureaulamp met glazen buisjes in de kap. Art decostijl.
Une grande lampe de bureau chromée avec des tubes en verre dans l'abat-jour. Style Art Déco.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#48
Een oude hockeystick, gebruikt door de Brits- Indische Olympische kampioenenploeg van de zomerspelen te Amsterdam in 1928.
Un vieux bâton de hockey, utilisé par l'équipe championne olympique anglo-indienne des jeux d'été à Amsterdam en 1928.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 30/50