Similar lots by type
-
#10
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van koraal met geweven koord als slot.
Un collier avec boucles d’oreilles assorties en corail et corde tissée comme fermoir.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#160
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#170
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct. et saphirs ayant un poids total de +- 1,30 ct.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 900 / 1000 -
#458
Een kommetje van Chinees porselein. Gemerkt.
Un petit bol en porcelaine de Chine. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 8 cm, H. 3,5 cmEstimate: € 65 / 85
Other lots in this auction
-
#676Stokke, Norway
Twee ergonomische designstoelen.
Deux chaises ergonomiques design.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#557
Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.
Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.No longer availableDim. h: 6 - 14 cmEstimate: € 200 / 300 -
#350
Een kruisje, een St-jacobsschelp met parel en een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Une croix, une coquille St-Jacques et perle et une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 100 / 150 -
#275
Een halssnoer van koraal met verzilverde tussenstukken.
Un collier de corail et argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#727
Een wandconsole van composiet met Moriaan.
Une console murale, composite avec Maure.No longer availableDim. h.46 cmEstimate: € 65 / 80 -
#766
Een eikenhouten tafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Petite table en chêne de style Louis XVI.No longer availableDim. 90 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#842
Een hallustertje met drie lichtpunten, gedragen dor kariatiden en met een albasten coupe.
Un petit lustre de vestibule à trois points lumineux, porté par des cariatides, et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#197Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
“Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd
”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#362
“Maria an der Mauer”. Een oude gravure naar een werk van Albrecht Dürer. Gemonogrameerd en gedateerd 1514 binnen de plaat.
”Maria an der Mauer”. Une gravure ancienne d’après une oeuvre par Albrecht Dürer. Porte un monogramme et datée 1514 dans la planche.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#806
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Impérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#531
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van personages in een bloemendtuin en het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine polychrome et dorée, décor de personnages dans un jardin de fleurs, le couvercle surmonté d’un chien Pho. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“L’ami des oiseaux”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.
”L’ami des oiseaux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 67/100 hors planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100 / 120