#545
Een bronzen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
#517
“Geisha met roos.” Beeldje van roze kwarts met sokkel.
#735Thoune
Twee kleine vaasjes en twee grote kruiken van polychroom steengoed. Onderaan gemerkt (kleine randschade).
Deux petits vases et deux grandes cruches en faïence polychrome. Marque sous la base. Petit dégât au col.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#659Bourgeois
“Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
#639Zwiesel
Een gedeelte glasservies van geslepen kristal in Louis-Philippe-stijl gemerkt met label. Bevat: 5 coupes, 6 waterglazen, 5 rode wijn glazen, 6 witte wijn glazen, 5 fluiten. We voegen er 5 fluiten met een ander, getorste motief aan toe. 31 stuks.
Partie d’un service à verres en cristal taillé style Louis Philippe, avec marque et label. Comprenant 5 coupes, 6 verres à eau, 5 verres à vin rouge, 6 verres à vin blanc, 5 flûtes. Nous ajoutons 5 autres flûtes, motifs torsadés de losanges. Au total 31 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#710
“Endeavour 1768”. Maquette.
#588
#607
Grote vaas van Chinees porselein. Met houten sokkel.
#730
“La Toulonnaise 1823”. Maquette.
#207
#413Val St-Lambert
Een vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
#766
Een rond houten wandklokje.
Petite pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 50