Other lots by de Vos
#112Rudi de VosPeriod: °1944
“Strandstoelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#52Rudi de VosPeriod: °1944
“Tennis in Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Tennis in Boom". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#72Rudi De VosPeriod: °1944
“Roland van Campenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#74Rudi de VosPeriod: °1944
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#89Rudi de VosPeriod: °1944
“De “Space Shuttle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"The 'Space Shuttle'. Oil on panel. Signed."No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#99Rudi de VosPeriod: °1944
“De Rupel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#102Rudi de VosPeriod: °1944
“De Leeuw van Waterloo”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"The Lion of Waterloo". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120/200
#582
Een kleine Madonna met Kind van gebeeldhouwd hout, omringd door vier engelen en achter glas ingelijst. Vergulde details en met wapenschildje.
A small Madonna with Child carved in wood, surrounded by four angels and framed behind glass. Gilt details and with a coat of arms.No longer availableDim. 30 x 26 cm (lijst)Estimate: € 60/80 -
#707
Een Chinees cloisonne dekselvaasje met bloemenmotief.
#366
Een staande kapstok, romantische uitvoering.
#559Claude Satel
“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
#776
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#553
A Japanese woodblock print, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, 'One hundred poets in brocade woven in the east'.No longer availableDim. h 22 x b 16 cmEstimate: € 80/120 -
#360Storm
Een roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#141
#643
Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50/70 -
#675
Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#79Albert Steemans
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Lokeren 1913.
"Haystacks". Oil on canvas. Lokeren 1913.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 80/120