Other lots by de Vos
#112Rudi de VosPeriod: °1944“Strandstoelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#52Rudi de VosPeriod: °1944“Tennis in Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#72Rudi De VosPeriod: °1944“Roland van Campenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#74Rudi de VosPeriod: °1944“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#545Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
#19Een beeldje van metaal met een klein bloemenhoudertje, gemerkt WMF. Alsook twee zilveren schaaltjes, het ene met Hollandse keuren, het andere Birmingham.
A figurine made of metal with a small flower holder, marked WMF. Also, two silver dishes, one with Dutch hallmarks and the other with Birmingham hallmarks.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#363Twee parfumflesjes van Gauthier.
Two perfume bottles by Gauthier.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#356Een antieke massief houten koffer.
#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
#248Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
#62A. De Smet“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#591Een gebeeldhouwd houten pleurante.
A carved wooden pleurant.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 125 x 82cmEstimate: € 40 / 60