Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Staand naakt’, een beeldje van opaling glas. Geteken Sabino,Paris.
‘Staand naakt’, een beeldje van opaling glas. Geteken Sabino,Paris.
Sabino, France

‘Staand naakt’, een beeldje van opaling glas. Geteken Sabino,Paris.

'Nude standing', a statue in opaline glass. Signed Sabino, Paris.
Dim. Hoogte 22 cm
SKU: 2701260097.
Categories: Beeld, Glas.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 120 / 150
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #136

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    Place a bid ›
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #133
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.

    A bronze bust of a young lady on a green marble base.
    Place a bid ›
    Dim. h 33 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 300
  • #397
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Place a bid ›
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #261

    Een organische glaspasta schaal, getekend Max Verboeket.

    An organic glass paste bowl, signed by Max Verboeket.
    Place a bid ›
    Dim. H 11, B 43, D 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #33

    Een paar glazen art-deco vazen met goudkleurig decor, met een beetje schilferschade aan de rand van 1 vaas.

    A pair of art-deco glass vases with gold-colored decoration, with minor flaking damage to the rim of one vase.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #102
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 180 / 280
  • #7
    Karl Ens

    Kind met kuiken’, een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt ENS, Diaphan porzellan.

    'Child with chick', a figurine made of multicolored porcelain. Marked ENS, Diaphan porcelain.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1

    Een groot koperen beeld van een kemphaan.

    A large copper sculpture of a snipe.
    Place a bid ›
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303
    Karl Ens, Volkstedt

    ‘Goudfazanten’, een groep van meerkleurig porselein. Draagt het merkteken ENS, Germany.

    'Gold pheasants', a group of multicolored porcelain. Bears the mark ENS, Germany.
    Place a bid ›
    Dim. H 22, B 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #121

    Een lot van 2 bronzen plaquettes, naar Mucha.

    A lot of 2 bronze plaques, after Mucha.
    Place a bid ›
    Dim. 23 x 9 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #321

    Twee platonische lichamen in hout.

    Two platonic solids in wood.
    Place a bid ›
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138
    Christian Dior

    Een vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.

    A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980.
    Place a bid ›
    Dim. 18 x Ø 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #37

    Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.

    A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear.
    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909 - 1978

    “De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”, een glas-in-loodraam, gesigneerd.

    "The woman is the salt of life, that's why the man must drink", a stained glass window, signed.
    Place a bid ›
    Estimate: € 100 / 150
  • #307
    Guido Cacciapuoti
    Period: 1892 - 1953

    ‘Virgo’, een beeldje van meerkleurig porselein. Getekend Cacciapuoti, 2096/6. Met bakfout aan de linkerpols.

    'Virgo', a figurine of multicolored porcelain. Signed Cacciapuoti, 2096/6. With firing flaw on the left wrist.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.

    A set of 3 Chinese porcelain gods of luck.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #8
    Algora

    ‘Engeltje met ogudfazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.6407.

    ‘Little angel with pheasant’, a porcelain figure marked Algora made in Spain at the bottom and numbered B.6407.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #322
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98
    Hans Müller
    Period: 1873 - 1937

    Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.

    A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal.
    Place a bid ›
    Dim. h 18 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Place a bid ›
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #187

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.
    Place a bid ›
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #114

    Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.

    A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo.
    Place a bid ›
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #421

    Een verzilverde bronzen koe.

    A silver-plated bronze cow.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 25 x 54 cm
    Estimate: € 350 / 400

Other lots in this auction

  • #53
    Christofle France

    Een lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 10 grote messen, 5 kleine messen, 6 botermessen en een taartschep, toegevoegd een schaaltje, een suikertang, een serveerlepel en een peper en zoutvaatje. Alles gemerkt Christofle.

    A lot of silver-plated flatware, including 10 large knives, 5 small knives, 6 butter knives, and a cake server, along with a dish, a sugar tong, a serving spoon, and a salt and pepper set. All marked Christofle.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 80 / 100
  • #324
    Keramis

    Een geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.

    A glazed ceramic vase with floral decoration, marked Keramis, decoration number 2740.
    Place a bid ›
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #332
    Alphonse Mora
    Period: 1891 - 1977

    “Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 41.5 x 52.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #293

    Grundig Heinzelmann 1, periode 1953–1955, een bakelieten radio met klok. 1 kleine knop en het logo vooraan manco.

    Grundig Heinzelmann 1, period 1953–1955, a bakelite radio with clock. 1 small knob and missing logo on front.
    Place a bid ›
    Dim. 18.5 x 37 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #361

    Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.

    A small icon with a silver riza. 925/1000.
    Place a bid ›
    Dim. 11/9 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #344
    Frans Braham

    Een houten sculptuur getiteld ‘Erosie’ en onderaan gesigneerd ‘Frans Braham’.

    A wooden sculpture titled 'Erosion' and signed at the bottom 'Frans Braham'.
    Place a bid ›
    Dim. 34 x 39 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    “Genootschap der bakkers gasten”, een zilveren penning uit 1828. Deze penning werd vaak gedragen door de Deken (C. De Smecht) van deze gilde.

    "Society of the baker's guests", a silver medal from 1828. This medal was often worn by the Dean (C. De Smecht) of this guild.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 4.5 cm 10 gram
    Estimate: € 30 / 50
  • #311

    Een grote Chinees bronzen schotel met draken in het decor.

    A large Chinese bronze plate decorated with dragons.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257
    Val Saint Lambert

    Een set van 6 gekeurde kristallen wijnglazen, niet gemerkt.

    A set of 6 stamped crystal wine glasses, unmarked.
    Place a bid ›
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.

    A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #373
    Catherine Dossogne

    “Omwikkelde Dame.” Terracotta. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.

    "Wrapped Lady." Terracotta. Dated 2011. Signed in pencil.
    Place a bid ›
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #201
    Charell

    Een vierdelig koffie en theestel van verzilverd metaal. In Georgian stijl. Gemerkt.

    A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. In Georgian style. Marked.
    Place a bid ›
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 January 2026 19:00
Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More