Similar lots by type
-
#472
Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#542Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#464Jan van BeersPeriod: 1852-1927
“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
"Lady with flower basket". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom. -
#462Emile Durieux
“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
“Seaview with sailing ships”. Oil on canvas. Relined. Signed -
#499A. Schmidt
“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
"Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction. -
#209Jef De PauwPeriod: 1888 - 1930
‘Landelijk zicht bij nacht’, olieverf op doek, getekend Jef De Pauw.
"Rural Night View," oil on canvas, signed by Jef De Pauw. -
#424Frans Vantongerloo
Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#199R. Mulders
“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#194Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954
“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#502Floris JespersPeriod: 1889-1965
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.
"Flower still life." Oil on canvas in a Baroque frame. Signed Jespers. -
#584Luc GoossensPeriod: 1942-1982
“Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.
"Radishes in a net." A painting, oil on panel. Signed at the bottom "L. Goossens." -
#439Blommaert
Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
A tapestry made by Blommaert. Yet to be described. -
#444Théo IdserdaPeriod: 1915-1922
“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Marine." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#552Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#469Edgard Farasyn
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom. -
#532Els van Rompu
“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Menseneters". A painting, mixed media on canvas. Signed and dated 1997. -
#539
Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
An icon on a panel with 4 images of religious scenes. -
#592
“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
"The Oyster-Muncher". Oil reproduction on canvas. Signed at the bottom. After painting by Jan Steen. -
#562G. De La Garde
“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
"Forest view with figures". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1944 at the bottom. -
#524Jules PostelPeriod: 1867-1955
“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#492Charles Dubois
“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
"Village view on the river". Oil on canvas. Attributed to Charles Dubois. Indecipherable signature. 18th century. -
#192Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927
“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Sheep Herd". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#572De Boeck
“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
“Inland shipping”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flaking damage present.
Other lots in this auction
-
#399
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 douanepet.
A lot of 2 Canadian headgear items, including 1 RCMP straw hat, marked "The Lawman, Genuine Milan" and 1 customs hat. -
#355
Een paar 18 kt geelgouden fijne oorbellen.
A pair of 18 kt yellow gold delicate earrings. -
#362
“Kalligrafielessen”. Een Japanse print op papier.
"Calligraphy lessons". A Japanese woodblock print on paper. -
#618
Een set van 2 grote kandelaars voor 5 kaarsen in verzilverd metaal.
A set of 2 large candle holders for 5 candles in silver-plated metal. -
#344
“Santa-Claus”. Een houtgesculpteerd beeld van de kerstman. Gelijmd aan de voet.
"Santa Claus." A wood-carved sculpture of Santa Claus. Glued to the base. -
#2Albert Geudens
“Interieur met trap”. Een ingekleurde ets, buiten de plaat gesigneerd A. Geudens en ‘épreuve d’artiste’.
"Interior with staircase." An colored etching, signed outside the plate A. Geudens and labeled 'épreuve d'artiste'. -
#61Val Saint Lambert
Een grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
A large heavy crystal coupe, bordeaux and colorless, marked with Val Saint Lambert sticker. Small chipping damage on the base. -
#321Kaiser W. Germany
Een set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Yokohama’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
A set of a large bowl, a bowl, and a vase made of German porcelain. Decoration 'Yokohama'. In mint condition. Marked at the bottom. -
#535
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten, saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds, sapphires, rubies, and emeralds with a total weight of approximately 0.70 ct. -
#103
“Meisje met schoen”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet. Inscriptie “Hands on hips”, vermoedelijk naar Auguste Moreau.
"Girl with shoe." A bronze cast statue on a marble base. Inscription “Hands on hips,” likely after Auguste Moreau. -
#147Christofle
Een bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
A silver-plated cutlery set. With original boxes. And a small fish-shaped vase. 81 pieces of cutlery: 12 large spoons, 12 dessert spoons, 10 teaspoons. 12 large forks, 12 dessert forks, 11 dessert knives, 12 large knives.Place a bid ›Estimate: € 800/1200 -
#644
“De steenwerker.” Beeld van zamak en onyxen sokkel met elektrische klok.
"The stonemason." Sculpture made of zamak with onyx base and an electric clock.