Other lots in this auction
-
#96
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.No longer availableDim. l : 130, h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#539
“De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58x 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#653Val St. Lambert
“Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.
”Prince de Galles”. Un service à verres en cristal. 42 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#538
Een Afrikaanse tamtam van gebeeldhouwd hardhout in de vorm van een mannenhoofd.
Un tam-tam africain en bois dur sculpté en forme de tête d’homme.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 180 / 240 -
#620
Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in vier voluten. Verlengbaar met twee klapbladen. We voegen er zes stoelen met rieten zit aan toe.
Une table ronde sur un pied central se terminant en quatre volutes. Allongeable avec deux tablettes rabattables. Nous ajoutons six chaises avec assises en roseau.No longer availableDim. Ø: 118 cm + 2 x 26 cmEstimate: € 80 / 150 -
#669
Een paar Satsuma olielampen van aardewerk met koperen monturen. Decor van personages en bloemen. Omstreeks 1900. Compleet met lampenglazen en geslepen en gegivreerde lampenkappen.
Une paire de lampes à huile Satsuma en faïence, montures en cuivre. décor de personnages et de fleurs. +- 1900. Complet avec cappes en verre satinés et verres givrés.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 200 / 300 -
#49Mennings
“Koe”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Munnings.
”Vache”. Huile sur panneau. Porte une signature: Munnings.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#590
“Smith Rotterdam”. Zeesleper. Maquette.
”Smith Rotterdam”. Un remorqueur en maquette.No longer availableDim. L. 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#807
Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.
Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.No longer availableEstimate: € 45 / 50 -
#331
“Watteau 1864 - 1721”. Een catalogus, uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling te Parijs in 1985.
”Watteau 1864 - 1721”. Un catalogue en relation de l’exposition à Paris en 1985.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#603
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met een decor van personages. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense africaine sculptée, décor de personnages. Première partie XXème siècle.No longer availableDim. l: 144 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#518
Een reeks van zeven Afrikaanse houten maskers.
Une série de sept masques africains en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 120