‘Staand naakt’, olieverf op schilderspaneel. Een abstract impressionistisch werk, getekend Bach ‘90. Met op de achterkant een niet geverifiëerde toewijzing aan Elvira Bach, 1990.

'Standing nude', oil on panel. An abstract impressionist piece, signed Bach '90. With an unverified attribution to Elvira Bach, 1990, on the back.
Dim. 33/23 cm
SKU: 2701260422.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #422
Estimate: € 200 / 300
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #352
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    ‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.

    "American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54.
    Place a bid ›
    Dim. 26/37 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #162
    Francois Dumont

    “De Tamboerijnspeelster.” Olieverf op doek, gesigneerd. Herdoekt en schoongemaakt.

    "The Tambourine Player." Oil on canvas, signed. Re-backed and cleaned.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #254

    ‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.

    'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut.
    Place a bid ›
    Dim. 20/25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222

    ‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.

    'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox.
    Place a bid ›
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    F. Leys

    “Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.

    "Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #79
    Alfred Pietercelie
    Period: 1879 - 1955

    ‘Soir de Pluie, Holleke Linkebeek’, olieverf op doek. Getekend A. Pietercelie, 1935. Titel op de achterkant.

    'Evening Rain, Holleke Linkebeek', oil on canvas. Signed A. Pietercelie, 1935. Title on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 38/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #252

    ‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.

    'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'.
    Place a bid ›
    Dim. 24/28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #72
    Ton Van Der Salm

    “Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.

    "Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584

    ‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?

    'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers?
    Place a bid ›
    Dim. 40/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #269
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens.
    Place a bid ›
    Dim. 38/43 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #132

    ‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.

    'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71.
    Place a bid ›
    Dim. 22/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #264
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Duinenzicht’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Duinenzicht', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 25/35 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #39

    ‘Portret van een man met snor’, olieverf op doek. Medio 1900, niet getekend.

    'Portrait of a man with a mustache', oil on canvas. circa 1900, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 46/36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #349
    Yvonne Reper
    Period: 1908- 1964

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.

    "Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #279
    Tilla Van Hees

    Portret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.

    Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 53/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Weidelandschap met beek’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Rural landscape with stream', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 19/25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #99

    ‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.

    'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 54/73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    ‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 27/37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #282

    “Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.

    Place a bid ›
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289

    ‘Bergmeer met zeilschepen’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.

    'Mountain lake with sailing ships', oil on canvas. From the 19th century, signed illegibly.
    Place a bid ›
    Dim. 26/36 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #578

    Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.

    A set of two soapstone vases with two and three levels.
    Place a bid ›
    Dim. h - 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #58
    Christofle France

    A set of 6 silver-plated metal egg cups on a tray. Marked.
    Place a bid ›
    Estimate: € 80 / 120
  • #8
    Algora

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12

    Een art nouveau aardewerken vaas met drie oortjes.

    An Art Nouveau earthenware vase with three small handles.
    Place a bid ›
    Dim. H: 42 cm Ø 18 cm.
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een vintage Italiaanse bar-cart met inlegwerk, extra bovenblad/dienblad toegevoegd.

    A vintage Italian bar cart with inlay, additional top tray added.
    Place a bid ›
    Dim. 75 x 92 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #410

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,60 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds, total weight 0.60 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #329

    Een stalen piston van een binnenschip als paraplubak.

    A steel piston from an inland vessel repurposed as an umbrella stand.
    Place a bid ›
    Dim. h 49 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    Een gesculpteerd houten beeld van een condor, gesigneerd K. Smet.

    A carved wooden sculpture of a condor, signed K. Smet.
    Place a bid ›
    Dim. h 37.5 x b 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #338

    Een paar Tikkar huisgoden van rood aardewerk, man en vrouw. Afkomstig uit Kameroen.

    A pair of Tikkar household deities in red pottery, man and woman. Originating from Cameroon.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #551

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    Place a bid ›
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #51

    Een vaasje in glaspasta, art-nouveau stijl, naar Gallé.

    A small vase in glass paste, art-nouveau style, in the manner of Gallé.
    Place a bid ›
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #114

    Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.

    A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo.
    Place a bid ›
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 140

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.