Similar lots by type
-
#122Joseph François Belin“V’la le Plaisir”. Bronzen beeld met bruin patina van een jonge werkvrouw met een koker met windroos over de schouder. Gesigneerd.
"V’la le Plaisir". Bronze sculpture with brown patina of a young female worker with a quiver of arrows over her shoulder. Signed. -
#294Gerard JacobsPeriod: 1865 - 1958“Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.
"At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs. -
#153Een paar polychrome beeldjes van porselein en biscuit. Voorstelling van een vrouw met een bloemenmand en een man met een grote lege mand. Onderaan gemerkt, mogelijk Kiyelka, eerste kwart van de XXste eeuw. Minuscule herstelling aan een bloem.
A pair of polychrome porcelain and biscuit figurines. Depicting a woman with a basket of flowers and a man with a large empty basket. Marked at the bottom, possibly Kiyelka, first quarter of the 20th century. Tiny repair on a flower. -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930. -
#32‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend in de rechter bovenhoek.
'Portrait of a man with a beard', oil on canvas. Signed in the top right corner. -
#332Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed. -
#129Heike DaviesPeriod: 1976 - ....“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.
"Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014. -
#94Henri Joseph F. PiéronPeriod: 1856 - 1912“Koeien aan het water”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Scheur in het doek. Gedateerd 1877.
"Cows by the water", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Tear in the canvas. Dated 1877. -
#9Twee geschilderde miniaturen met vrouwenportretten.
Two painted miniatures with female portraits.
Other lots in this auction
-
#316Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A standing lamp with a brass base, shade damaged. -
#46Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery. -
#68Een antieke koperen paardenmuilkorf met lederen riem. Draagt de inscriptie Meir Zu Orglstorf.
An antique copper horse muzzle with leather strap. Bears the inscription; Meir Zu Orglstorf. -
#384Een cilindervormige Chinese vaas met verguld geometrisch en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A cylindrical Chinese vase with gilded geometric and floral decoration. Marked at the bottom. -
#73Lot etuis met munten en postzegels. - 1 x 50 jaar Belgische Televisie, in gefrankeerde omslag met een munt van nikkel.- 1 x “Le dernier voyage de l’Orient Express 1977”. Met 2 poszegels, gestempeld in Parijs en Istamboel (F.D.) en een penning Ag 925/1000, 13.46 g.- 1 x “Premier traversée en vol solitaire de l’Atlantique 1977”. 1 postzegel (F.D.) en een penning 925/1000, 13.45 g.- 2 x “25-jarig koningschap van Boudewijn I”. Met drie postzegels (F.D.) en een penning Ag 925/1000, 13.45 g.- 6 m(..)
Lot cases with coins and stamps. - 1 x 50 years of Belgian Television, in a franked envelope with a nickel coin. - 1 x "The last journey of the Orient Express 1977" with 2 stamps, stamped in Paris and Istanbul (F.D.), and a medal Ag 925/1000, 13.46 g. - 1 x "First solo flight across the Atlantic 1977". 1 stamp (F.D.) and a medal 925/1000, 13.45 g. - 2 x "25th reign of King Baudouin I" with three stamps (F.D.) and a medal Ag 925/1000, 13.45 g. - 6 coins from the Isle of Man, introduction of the d(..)Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#333Een vierkante Chinees porseleinen voorraadpot met krijgers in het decor.
A square Chinese porcelain storage jar with warriors in the decoration. -
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style. -
#113Drie etuis met telkens een stuk van 5 en één van 2.50 Zaire uit 1975. Ag 925/1000, resp. 35 g en 28.28 g. Ed. Royal Mint voor de Banque du Zaire.
Three cases each containing a coin of 5 and one of 2.50 Zaire from 1975. Ag 925/1000, weighing 35 g and 28.28 g respectively. Ed. Royal Mint for the Banque du Zaire. -
#287Een partij van vier boeken over Antwerpen. Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen, Stad Antwerpen 3na. Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen, Augustin Thys. Bouwstoffen voor de geschiedenis van Antwerpen in de XIXde eeuw. Antwerpen, beeld van een stad, Marijke Seresia & Jef Vanreusel.
A set of four books on Antwerp. Building through the ages in Flanders, City of Antwerp 3rd edition. History of the streets and public places of Antwerp by Augustin Thys. Building materials for the history of Antwerp in the 19th century. Antwerp, an image of a city by Marijke Seresia & Jef Vanreusel. -
#571Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.
A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket. -
#78Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekig voetstuk op drie pootjes.
Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds. -
#257Val Saint LambertEen set van 6 gekeurde kristallen wijnglazen, niet gemerkt.
A set of 6 stamped crystal wine glasses, unmarked.

