#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#590Lantaarn van brons en glas.
#637Bulldog van composiet.
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
Trois pots en faïence, décor en bleu et blanc.No longer availableDim. 1 x Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60
#757GoebelDrie plaquettes van porselein, waarbij twee met een afbeelding van Maria met Jezus, resp. polychroom en monochroom wit en één met een decor van straatzangers.
Trois plaquettes en porcelaine, dont deux avec une représentation de la Sainte-Marie et Jésus, polychrome et monochrome blanc, et une avec un décor de chanteurs de rue.No longer availableDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#177Bronzen vaas met paarden.
Un vase en bronze avec chevaux.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 260 / 300 -
#236Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee laden. Tijdperk Lodewijk XV.
#102Sois ClaesPeriod: 1884-1960“De Nete in Mol”. Aquarel. Gesigneerd.
"De Nete in Mol". Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 53 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#434Een lot beeldjes en groepjes van Italiaans biscuit en porselein.
Un lot de statuettes et groupes en porcelaine et biscuit italien.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#619MärklinDiesellocomotief model 3067 voor spoortype HO in originele doos.
#701Een lot Cantonporselein, bestaande uit twee kommen en twee borden.
Un lot d'objets en porcelaine de Canton, comprenant deux plats et deux assiettes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#350Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#473Twee chocoladekannetjes van meerkleurig Limogesporselein met verschillende Chinese decors. Eén gemerkt onderaan.
Deux verseuses à chocolat en porcelaine de Limoges polychrome avec décors chinois. Une porte une marque en dessous de la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120