Similar lots by type
-
#631
Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.
Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/140 -
#719Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
“Kabuki toneelspeler”. Een Japanse houtsnede. Met uitgeverszegel van Matsumura Tatsuemon. Omstreeks 1826.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Avec sceau : Matsumura Tatsuemon. +- 1826.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#491
Een cilindrische dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vleermuizen en bloemen. Onderaan gemerkt. Deksel gerestaureerd. Tijdperk Daoguang.
Un pot à couvercle cylindrique en porcelaine de Chine au décor de chauve-souris et fleurs. marque sous la base. Le couvercle à été restauré.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100/120 -
#197
Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.No longer availableDim. 122 x 66 cmEstimate: € 600/800 -
#83Comtesse
Een cartelklok van zwartgelakt hout in de geest van Neuchatel met vergulde versieringen. Met slinger en sleutel.
Une horloge cartel en bois laqué noir dans l’esprit de Neuchatel au décorations dorées. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 39 + 14 cmEstimate: € 100/120 -
#139
Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.
Une broderie de dévotion. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 68 (met kader)Estimate: € 50/80 -
#24
“Edel koppel” Een ingekaderde tapisserie. XIXe eeuw.
”Couple de noblesse”. Une tapisserie encadrée. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#402
Twee fazanten en een aantal pluimen als XIXe eeuwse hoedenversiering.
Deux pesants en un nombre de plumes comme décoration de chapeau. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#327
Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120 -
#216
Een semainier van mahoniehoutfineer met een marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Un semainier en bois de placage acajou et tablette en marbre. Style Louis-Philippe.No longer availableDim. 147 x 47 x 106 cmEstimate: € 120/160 -
#624
Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80/100 -
#144Louis Delehaye
“Ruiter bij zijn paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Cavalier auprès de sa monture”. Huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 200/300 -
#163
“Verrezen Christus”. Een gebeeldhouwd houten beeld op sokkel. Omstreeks 1600.
”Le Christ ressuscité”. Une statue en bois sculpté sur socle. +- 1600.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 250/400 -
#192Carl ReichertPeriod: 1836 - 1918
“St. Bernardushond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts.
”Chien St. Bernard”. Huile sur panneau. Signature à droite.No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 500/700 -
#759
Twee verschillende Westminsterklokken.
Deux pendules Westminster différentes.No longer availableDim. b: 75 & 60 cmEstimate: € 30/50 -
#138
“De Walkure - De verschijning van Brunhilde aan Siegmund”. Een rijkelijk versierde schouwpendule van brons en onyx, getooid met een beeld naar een werk van Rancoulet.
”La Walkyrie - L’apparition de Brunhilde à Sigmund; Une pendule de cheminée richement décorée de bronze et onyxNo longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80/120 -
#586
Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#487
Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee diepe. Decors van bloemen en tuinen op de vleugel en een draak op het plat. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Randschilfers.
Un lot de six assiettes en porcelaine Imari dont deux assiettes profondes. Décors de fleurs et jardins sur les ailes et dragon sur le plat de l’assiette. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 & 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#361
Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#186
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gebogen kap. De kop versierd met een rocaille met beeltenis van een gekroonde hamer. XIXe eeuw. Beschadiging aan de onderste lade binnenin.
Une garde-robe à deux portes en chêne avec une coiffe courbée. La tête décorée d’une rocaille avec une représentation d’un marteau couronné. XIXème siècle. Dégâts au tiroir du bas.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/240 -
#387
‘Geschiedenis der zeventien Nederlanden. eerste deel’; P.H. Witkamp, Amsterdam 1873. Met een wapenkaart en houtgravuren.
”Geschiedenis der zeventien Nederlanden”. première partie. P.H. Witkamp, Amsterdam 1873.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga
“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120/200 -
#662
Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#202
Een antiek wandtapijt met een voorstelling met o.a. Keizer Lotharius. X
Une tapisserie antique avec une représentation de l'Empereur Lothaire.No longer availableDim. 120 x 178 cmEstimate: € 450/550
Other lots in this auction
-
#729
Een masker van gebeeldhouwd hout met witgepatineerde details. Dembe, D.R. Congo.
Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75/85 -
#724
“Cipressen”. Olieverf op board. Sporen van een handtekening.
”Cyprès”. Huile sur carton. Porte des traces d’une signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#263
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150/180 -
#442
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#725
Een theepot van blauw en wit Chinees porselein met een landschapsdecor en met bronzen monturen.
Une théière en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de paysages. Montures en bronze.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#678
Fluitspelende God Krishna van gebeeldhouwd ivoor. Op houten sokkel. India, eerste helft XXste eeuw.
”Dieu Krishna jouant de la flûte”. Une statue en ivoire sculptée, sur socle en bois.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 120/180 -
#77
Een lot oude Nederlandstalige comics: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.
Un lot de comics anciens en Néerlandais: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.No longer availableEstimate: € 55/80 -
#376
Een eikenhouten kuipzeteltje, bekleed met rood fluweel.
Un petit fauteuil baquet, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#515
“Visser”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Pêcheur”. Un netsuke en ivoire sculptée. premier quart du XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 60/100 -
#805
Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#543
“No-akteur”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor met tuimelend gezichtje. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
”No-acteur”. Okimono en ivoire sculptée au visage culbutant.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 120/160 -
#97
Een paar porseleinen balustervazen in de geest van Sèvres, gedecoreerd met twee meerkleurige vrouwenportretten in een met goud omzoomde cartouche en op groene achtergrond. Eén gerestaureerd aan de voet.
Une paire de vases balustre dans l’esprit de Sèvres, décorées de deux portraits de femmes polychromes sur cartouches avec encadrement dorés et sur fond vert.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120