#476Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#423Stereokijker met een partij stereobeelden. Omstreeks 1900.
#467Val Saint-LambertCoupe van gegoten glas. Onderaan gemerkt.
#580Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 700 / 800 -
#15The BridgeEen bruin lederen zakagenda.
#325Annyta LolytaDrie verschillende wintersjaals van wol en zijde. Toerako. Magenta. Universe grey.
Trois châles divers en laine et soie. Tourako. Magenta. Universe Grey.No longer availableDim. 150 x 60 en 140 x 28 en 130 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#458Drie gesculpteerde wrattenzwijntanden, waarbij één in de vorm van een krokodil.
Trois dents sculptées de phacochère, dont une sous forme de crocodil.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#226Een tweedeursbuffet met gevacheteerde panelen.
Buffet à deux portes aux panneaux en vachette.No longer availableDim. 95 x 205 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#43Een arduinen schouwpendule. Deksel los.
Une pendule de cheminée en pierre de taille. Couvercle détaché.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Zes diverse beeldjes van polychroom porselein en biscuit.
Six statuettes diverses en porcelaine polychrome et biscuit.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#66Een klein bijzetkastje met twee paneeldeurtjes in Regencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux portes aux panneaux. Style Régence.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 40 / 60