Other lots in this auction
-
#390
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct. Model Piaget.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct. Modèle Piaget.No longer availableDim. 6,36 gEstimate: € 500/600 -
#74
“Landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Meindert Hobbema.
“Paysage au moulin à eau”. Huile sur toile. D’après un exemple par Meindert Hobbema.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#397
Een tafellamp en een vaas van kleurloos glas met handgeschilderd decor en een vergulde rand.
Lampe de table et un vase en verre incolore à décor peint à la main et au bord doré.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#306
Een reeks van zes gebeeldhouwde notenhouten stoelen en twee fauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met donkergroen leder.
Suite de six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Recouvertes de cuir vert foncé.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 300/500 -
#545SABA
Een oude radio. Wisselstroom. TypeS41W. Bouwjaar 1930.
Ancienne radio. Courant alternatif. Type S41W. Année 1930No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120/180 -
#251
Een coupe met deksel van geslepen blauw en kleurloos Boheems kristal. Op losse voet.
Coupe couverte en cristal de Bohème taillé bleu et incolore. Sur base amovible.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#525Minerva
Een oude radio in bakelieten kast. Wisselstroom. Type MW3. Bouwjaar 1930.
Ancienne radio en bakelite. Courant alternatif. Type MW3. Année 1930.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/220 -
#281
Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.
Une copie d’une icône byzantine du XIVème siècle à riza en argent 925 ‰ .No longer availableDim. 17,5 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#233
Houten beeld van een monnik. Goede polychromie. Schade door oude houtworm (een arm ontbreekt). Waarschijnlijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture en bois représentant un moine. Belle polychromie. Dégâts par ancien vers de bois (un bras manque). Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 250/350 -
#616Here
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 283 x 198 cmEstimate: € 100/120 -
#355
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljant van ± 3 ct. en een centrale saffier van ± 4 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties d’un brillant de ± 3 ct et d’un saphir central de ± 4 ct.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 2200/2300 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met 10 parels.
Collier en or jaune 18 ct sertie de 10 perles .No longer availableDim. 12,04 gEstimate: € 450/550