Other lots in this auction
-
#338
Twee kleine sierterrines van porselein, waarbij één Delfts (20 x 16 x 15 cm) en één Engels ( 18 x 13 cm). Bijgevoegd een Engels aardewerken bord met Kasteel in het decor (Ø 26 cm.
Deux petites soupières ornementales en porcelaine dont une de Delft (20 x 16 x 15 cm) et une anglaise (18 x 13 cm). Inclus une assiette en faïence anglaise avec Château dans le décor (Ø 26 cm).No longer availableDim. Ø:18-28cm H:13-15cmEstimate: € 25/35 -
#243
Een paar kleine cassolettes van beige marmer met verguld bronzen monturen.
Paire de petites cassolettes en marbre beige et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 100/180 -
#630
Een 18 K geelgouden ring en een 18 K geelgouden pin van 25 jaar Agfa Gevaert.
Une bague en or jaune 18 carats et une broche en or jaune 18 carats de 25 ans Agfa Gevaert.No longer availableDim. 7,17 gEstimate: € 220/260 -
#377
Een paar verchroomde vintage lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe vintage chromés.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 70/100 -
#83Guillaume Bijl
“Fragment of a Roman Street”. In origineel doosje. Genummerd 664/1200.
Fragment d'une rue romaine. Dans la boîte d'origine. Numéroté 664/1200.No longer availableDim. 6,5 cmEstimate: € 50/60 -
#458
Abstracte sculptuur van geglazuurd aardewerk.
Sculpture abstraite en terre vernissée.No longer availableDim. 24 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#331
Een lot van vier lampjes van meerkleurig porselein, waarbij drie in de vorm van een vuurtoren (zonder bedrading) en één in de vorm van een zeilschip.
Lot de quatre lampes en porcelaine multicolore, trois en forme de phare (sans câblage) et un en forme de voilier.No longer availableDim. h: 21 - 26 cmEstimate: € 40/50 -
#580
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,83 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,83 ct.No longer availableDim. 5,76 gEstimate: € 1300/1400 -
#124
“Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.
“Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#654
Twee kleurloos glazen lampenvoeten.
Deux pieds de lampe en verre incolore.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 50/80 -
#487
Een gefineerde violontafel.
Une table violon plaquée.No longer availableDim. 124 x 97 cmEstimate: € 80/120 -
#283
Een paar messingen boeksteunen in de vorm van hertenkoppen.
Une paire de serre-livres en laiton en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60