#11Royal Copenhagen
Un chien assis en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#136
Een grote ovale notenhouten eettafel.
#211
#310Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
#620Titus
Een 18 K geelgouden herenhorloge met flexibele polsband.
#597La Collegiale, St.-Paul-de-Vence
Een bladvormige schaal van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
#148
Une paire de chaussures libanaises anciennes, sertie de laiton martelé et argenté et décorée d'un oiseau.No longer availableDim. H:12cm L:21cmEstimate: € 120/180 -
#340Il Bisonte
#373
Een verstelbare loep in messingen voet. Omstreeks 1900.
#427Kaiser Porzellan
Een balustervaas en een grote schotel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
#499
Een Centraal-Amerikaans reliëfscène van koper, messing en parelmoer.
#36
Een gefineerd naaitafeltje in régencestijl met entretoise, een lade en een spiegel in het klapblad.
Table d’ouvrage en placage de style Régence avec entretoise, un tiroir et un miroir dans le plateau rabattable.No longer availableDim. 71,5 x 39 x 55 cmEstimate: € 30/50