Other lots in this auction
-
#552Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#95
Een tweeledig Japans huisaltaar achter twee plooideurtjes en met drie laden en schuifdeurtjes onderaan.
Autel japonais en deux parties. Deux portes pliantes, trois tiroirs et des glissières en dessous.No longer availableDim. 177 x 79 x 70 cm cmEstimate: € 300 / 400 -
#689Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102
“De Vlucht naar Egypte in Vlaanderen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“La fuite en Egypte en Flandre”. Eau-forte signée hors planche.No longer availableDim. 13 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71
Een divers lot dozen van hout en metaal. Bijgevoegd een koperen kruithoorn.
Lot de boîtes diverses en bois et en métal. On ajoute une corne à poudre en cuivre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#88
Een snavelkan en een een koffiekan van tin, waarbij de tweede met een gegraveerd decor en een houten handvat.
Cruche couverte et une cafetière en étain, la deuxième à décor gravé et à manche en bois.No longer availableDim. h: 24 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#722
Twee vroeg XXe eeuwse Yatagans en een bajonet van omstreeks 1800.
Deux yatagan du début du XXe siècle et une baïonnette vers 1800.No longer availableDim. L. 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#157
Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. Einde XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 44,5 x 38 cmEstimate: € 250 / 350 -
#713
Een Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld en een waterkruik.
Statuette de fertilité en bois et cruche à eau. Travail africain.No longer availableDim. h: 65 & 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#3Napels
Een slapende jager. Beeldje van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt.
Chasseur dormant. Statuette en biscuit polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#226
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#112
Russische icoon met centraal de Verrijzenis van Christus met daar rond het leven van Maria. XIXe eeuw.
Icône russe représentant la vie de Marie entourant la Résurrection du Christ. XIXe siècle.No longer availableDim. 54 x 47,5 cmEstimate: € 600 / 1000