#770Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.
#211“Ex Ligno SS Crucis D.N. Jesu Christi”. Een bronzen kruisbeeld met een reiiekhouder met splinters van het Kruis van Christus. Albasten voetstuk.
"Ex Ligno SS Crucis D.N. Jesu Christi" translates to "From the Wood of the Holy Cross of Our Lord Jesus Christ." It refers to a bronze crucifix with a relic holder containing splinters from the Cross of Christ. It has an alabaster pedestal.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 300 / 500 -
#151Lachenal & Co. London“The Edeophone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Concertina met bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London” en genummerd 60090. Eind 18e begin 19e eeuw.
"The Edeophone". A Concertina sculpted in wood and leather, accompanied by a leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London" and numbered 60090. Late 18th to early 19th century.No longer availableDim. 20 x 21 x 20cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#608Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#248Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
#172Jan ImbrechtsPeriod: 1910-1978“Indo-naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Jan Imberechts”, gedateerd 1934.
"Indo-nude". A painting, oil on canvas. Signed "Jan Imberechts", dated 1934.No longer availableDim. 130 x 175 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#363Twee parfumflesjes van Gauthier.
Two perfume bottles by Gauthier.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#257Jan Antheunis“Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.
#367Een Val Saint Lambert glaspasta vaas uit het midden van de vorige eeuw, rose in de massa gekleurd.
A Val Saint Lambert glass paste vase from the mid-20th century, colored pink throughout.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate.No longer availableDim. 33 x 24cmEstimate: € 35 / 70