#98“Jachthond met buit”. Een verguld bronzen beeldje van een hond met haas in bek.
"Hunting dog with catch". A gilded bronze figurine of a dog with a hare in its mouth.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#27Een lot van 5 oude bakelieten ‘Brownie’ cameras waaronder 2 Baby Brownies , 2 x de Brownie Flash en een Brownie 127.
A lot of 5 vintage Bakelite 'Brownie' cameras, including 2 Baby Brownies, 2 Brownie Flash models, and a Brownie 127.No longer availableDim. 9 x 9 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#502Christine Teller“Menhir”. Olieverf op doek.
"Menhir". Oil on canvas.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#71Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.
A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708Een lot van 4 platte Afrikaanse hardhouten maskers, gedecoreerd en voorzien van gaten.
#751RobbedoesEen lot van 87 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1962-2049. Periode ‘75-’77.
A lot of 87 vintage Robbedoes weekly magazines. No. 1962-2049. Period '75-'77.No longer availableEstimate: € 20 / 70 -
#628HutchenreuterEen porseleinen servies, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril) volledig voor 12 personen, ontbijt, desert, etc... 84 stuks in totaal.
A porcelain dinnerware set, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril), complete for 12 people, including breakfast, dessert, etc... A total of 84 pieces.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#769‘Romantisch boottochtje’, litho op doek getekend Bernard Dufour.
"Romantic boat trip", lithograph on canvas by Bernard Dufour.No longer availableDim. h 45 x b 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#255Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.No longer availableDim. 70 x 60cmEstimate: € 60 / 80