#39Een lot van 7 miniatuurtjes met diverse taferelen en portretten.
A lot of 7 miniatures with various scenes and portraits.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#486Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.
#25FendiEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#497Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220 -
#248Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
#14J CooperSchots landschap met de runderen, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1863.
Scottish landscape with cows, oil on board, signed and dated 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 80 -
#118Een lot van 15 Napoleontische soldaten van polychroom porselein. Eén met herstelling.
A lot of 15 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. One has been repaired.No longer availableDim. +- 33 cmEstimate: € 80 / 140 -
A bronze candlestick in the shape of a winged devil on a marble pedestal.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 30 / 40