#19Een beeldje van metaal met een klein bloemenhoudertje, gemerkt WMF. Alsook twee zilveren schaaltjes, het ene met Hollandse keuren, het andere Birmingham.
A figurine made of metal with a small flower holder, marked WMF. Also, two silver dishes, one with Dutch hallmarks and the other with Birmingham hallmarks.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#717Een Afrikaans gebeeldhouwd stenen beeld van vermoedelijk een lokale godheid op een houten sokkeltje.
An African carved stone sculpture presumably depicting a local deity on a wooden base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493Een Chinees porseleinen Nanking vaas. Versierd met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#531Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Personages op het strand, abstract.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Figures on the beach, abstract." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 47 x 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#725Een 3/4 doorsnede van een handgranaat bedoeld als leerstof voor militairen.
#291Albert LevyPeriod: 1820-1899“Art et Décoration”. Een lot van 11 stuks jaaruitgaven, Novembert maand manco. Thema Art Deco.
#189Sergio Terzani“Antinea.” Smeedijzeren lamp met licht-gele Murano coupe.
"Antinea." Wrought iron lamp with light-yellow Murano coupe.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 220 / 280 -
#171Lachenal & Co. London“Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.
"Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.No longer availableDim. 24 x 33 x 24cmEstimate: € 3500 / 5000 -
#665Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#234‘Stilleven met bloemen’, een schilderij, olie op doek gesigneerd Y. Willems in vergulde kader. Het doek heeft een herstelling op 2 plaatsen.
'Still life with flowers', a painting, oil on canvas signed Y. Willems in a gilded frame. The canvas has been repaired in two places.No longer availableDim. h 63 x b 83 cmEstimate: € 60 / 80