#204Een spiegel in verguld houten gesculpteerd kader.
#39Een lot van 7 miniatuurtjes met diverse taferelen en portretten.
A lot of 7 miniatures with various scenes and portraits.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#396Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#549Isidore Meyers“Veehoedster in een landschap met een kerktoren op de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Kleine herstelling achteraan.
"Cowherd in a landscape with a church tower in the background." Oil paint on panel. Signed on the lower left. Small repair on the back."No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#87Pieter KocxPeriod: 1701-1722Een paar Delfts aardewerken dekselvaasjes op houten sokkel. Gemerkt APK (Pieter Kocx). 18e eeuw.
A pair of Delft earthenware covered vases on a wooden base. Marked APK (Pieter Kocx). 18th century.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 130 / 175 -
#197Christofle FranceEen paar groenteschalen met deksels van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. In oorspronkelijke dozen en met stofhoezen.
A pair of vegetable bowls with lids made of silver-plated metal. Marked on the bottom. In their original boxes and with dust covers.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#296Een gesculpteerde houten tafel, aanvullend twee stoelen met gestoffeerde zitting.
A carved wooden table, complemented by two chairs with upholstered seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#115“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)No longer availableDim. 62 x 25 cmEstimate: € 200 / 240