#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500 / 800 -
#395Een driedelig haardstel van messing met staander.
#117Een Zilveren presenteerschaaltje, gemerkt 800 AD, 400 gram.
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
#656KoliayEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 270 x 138 cmEstimate: € 100 / 140 -
#325‘Paardensport’, een oude panoramische litho, draagt de naam Stassinet.
'Paardensport', an old panoramic lithograph, is titled Stassinet.No longer availableDim. h 30 x b 114 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181Royal Dux“Dame op schelp”. Beeld van aardewerk. Gedateerd 1905. Hoofdje hersteld.
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#126Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#753Een set van 2 plaasteren afgietsels van handen op houten blokken.
#240Een 14 karaats roze gouden ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.
A 14 karat rose gold necklace with a pendant in the shape of an archer.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 150 / 200 -
#24Weidezicht met koeien en bloesems, olieverf op het paneel, gesigneerd is onleesbaar.
Pastoral View with Cows and Blossoms, oil paint on panel, signature is unreadable.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 25 / 75