#291Albert LevyPeriod: 1820-1899“Art et Décoration”. Een lot van 11 stuks jaaruitgaven, Novembert maand manco. Thema Art Deco.
#169Hendrik Vader“Binnenhalen van de visvangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bringing in the catch" Oil painting on canvas, signed.No longer availableDim. 80 x 120cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#409“Panorama van Frankfurt: Francofurti ad Moenum urbis imperialis”. Ets op papier.
#94Elysé SchuermansPeriod: °1938“Bomenrij in de winter met huizen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder. Passe-partout te vervangen.
"Row of trees in winter with houses in the background." Oil on panel. Signed lower right. Mat to be replaced.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#544Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede aan de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#11AgfaEen vintage camera, model Agfa Billy met bijhorend lederen tas.
A vintage camera, Agfa Billy model with corresponding leather bag.No longer availableDim. 20 x 10cmEstimate: € 30 / 60 -
#76Een set van 2 vergulde ovale bijzettafeltjes met marmeren blad, waarvan 1 gebarsten. Vlechtwerk onderaan.
#277Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#237Val St-LambertUitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.
#480Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,38 gEstimate: € 800 / 900