#257Jan Antheunis“Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.
#107“Agelgel”. Een Ethiopische herders “Njira” voedseltas uit gevlochten riet en met lederen bekleding. 19e eeuws.
"Agelgel". An Ethiopian herder's "Njira" food bag made of woven reed and leather lining. 19th century.No longer availableDim. 13cm x Ø25cmEstimate: € 300 / 400 -
#17Een porseleinen Art Deco vaas. Zwart met verguld plantendecor versierd.
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#269Leon Frechkopf"Ronda, Andaluzië", Aquarel op papier, gedateerd 1957.
"Ronda, Andalusia", Watercolor on paper, dated 1957.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 150 / 200 -
#108Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
#652“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
#477Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
A sculpted wooden group of a tribal chief with his three wives. Mombasa, Kenya.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220