#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#352Een bloemenstilleven, olie op doek, gesigneerd G. Leveaux in vergulde kader.
A still life of flowers, oil on canvas, signed G. Leveaux in a gilded frame.No longer availableDim. h 41 x b 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#30Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met kleine briljanten en een robijn van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with small diamonds and a ruby of approximately 0.20 carats.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 300 -
#613Een paar veelkleurige bordjes van Chinees porselein met een famille rose decor, één met haar en schilfer. Evenals een Derby bord met een Imari decor, een Japanse compotier, onderaan gemerkt en een Japans Imari bord.
A couple of multi-colored plates made of Chinese porcelain with a famille rose decoration, one with hairline cracks. Also, a Derby plate with an Imari decoration, a Japanese compote dish, marked on the bottom, and a Japanese Imari plate.No longer availableDim. Ø: 20-25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#665Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#105Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#233Daum, FranceEen langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#602Een paar handgeschilderde Thaise doeken.
A pair of hand-painted Thai canvases.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#773Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
"Street Scene". An etching on paper, signed outside the image.No longer availableDim. 24 x 34Estimate: € 35 / 70