Similar lots by type
-
#150Jan Van Gesins (?)“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#144“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signature effacée. A retoiler.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#167Godelieva Vleeschouwers“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
"Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#171L. Ellerman“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#141Gust VerelstPeriod: 1901 -1978Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#155Antoine De Smet“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#175Rik BlommePeriod: 1933 - 2001“Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#157M. Catelein“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
« Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#164“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#205Hendrik BreedveldPeriod: 1918 - 1999“Winters landschap met knotwilgen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “Breedveld”.
"Winter landscape with pollard willows". A painting, oil on panel, signed at the bottom "Breedveld".No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#216“Kadezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
“Quay view”. Oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 98Estimate: € 50 / 80 -
#154A. de H.“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#153F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70 / 100 -
#198E. Kovak“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
« Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#180“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#145P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Rik Tokkie“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#179Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'été". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#165“Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182Gelper“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#147Dominique Manesse“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#129“Der Zirkel”. Een affiche voor een tentoonstelling in het Wohnmuseum Bärengasse Zürich in 1986.
"Der Zirkel". Affiche pour une exposition au Wohnmuseum Bärengasse Zurich en 1986.No longer availableOnline onlyDim. 125 x 87 cmEstimate: € 60 / 70 -
#95Roger HebbelinckPeriod: 1912-1987“Brug over de Brugse reien”. Kleurenets. Geisgneerd en genummerd 59/350 buiten de plaat.
"Pont sur les canaux de Bruges". gravure en couleurs. Signée et numérotée 59/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 23x19cmEstimate: € 25 / 35 -
#206“Stalknecht.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Groomsman." Oil paint on panel. Illegibly signed.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#22“Terugkeer van Don Quichotte”. Kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd, 75/100.
"Le retour de Don Quichotte". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée, 75/100.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#151Leopold Dijckers“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117Everaerts“Zicht van op de kade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Vue du quai". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#170Roelof“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux Fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#196Vijf lijsten met diverse afbeeldingen.
Five frames with various images.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#195Een ronde spiegel van hout.
A round mirror made of wood.No longer availableOnline onlyDim. Ø 43 cmEstimate: € 35 / 45 -
#186Jean BakkerPeriod: 1879-1944“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#26Een ovale spiegel in vergulde houten lijst. Schade aan de lijst.
Un miroir ovale dans un cadre en bois doré. Dommage pour la liste.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#10Fr. Luyckx“Dans” en “’t Bos 1/6” twee houtgravures, waarvan één handgeschilderd met dankbetuiging van de kunstenaar achteraan.
« Dans » et « 't Bos 1/6 » deux gravures sur bois dont une peinte à la main avec mention de l'artiste au dos.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 17,5 cm & 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 30 / 50

