Similar lots by type
-
#279Tilla Van HeesPortret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.
Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet. -
#289‘Bergmeer met zeilschepen’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.
'Mountain lake with sailing ships', oil on canvas. From the 19th century, signed illegibly. -
#252‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.
'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'. -
#262Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Weidelandschap met beek’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.
'Rural landscape with stream', oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#222‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.
'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen. -
#584‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?
'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers? -
#72Ton Van Der Salm“Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.
"Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm. -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper. -
#352Jack GodderisPeriod: 1916-1971‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.
"American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54. -
#162Francois Dumont“De Tamboerijnspeelster.” Olieverf op doek, gesigneerd. Herdoekt en schoongemaakt.
"The Tambourine Player." Oil on canvas, signed. Re-backed and cleaned. -
#39‘Portret van een man met snor’, olieverf op doek. Medio 1900, niet getekend.
'Portrait of a man with a mustache', oil on canvas. circa 1900, unsigned. -
#422‘Staand naakt’, olieverf op schilderspaneel. Een abstract impressionistisch werk, getekend Bach ‘90. Met op de achterkant een niet geverifiëerde toewijzing aan Elvira Bach, 1990.
'Standing nude', oil on panel. An abstract impressionist piece, signed Bach '90. With an unverified attribution to Elvira Bach, 1990, on the back. -
#559Jean Kirsch“Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.
"Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962. -
#132‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.
'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71. -
#139Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973“Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.
"Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#274Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.
‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#99‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.
'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed. -
#79Alfred PieterceliePeriod: 1879 - 1955‘Soir de Pluie, Holleke Linkebeek’, olieverf op doek. Getekend A. Pietercelie, 1935. Titel op de achterkant.
'Evening Rain, Holleke Linkebeek', oil on canvas. Signed A. Pietercelie, 1935. Title on the back. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#254‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.
'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut. -
#264Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Duinenzicht’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.
'Duinenzicht', oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#269Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.
'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens.
Other lots in this auction
-
#188Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.
A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper. -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing. -
#340Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring. -
#67- “Stoet der stoeten 1982”. Twee mapjes met telkens zes penningen van messing-nikkel en koper-nikkel, vergezeld van een gelegenheidsbierkaart van Stella Artois.- “Berchemse Slijkschepper 1979”. Vijf penningen van verguld brons in indivilduele etuis. Opschrift “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Ter gelegenheid van de inauguratie van de reus Tuur De Slijkschepper.
- “Procession of processions 1982”. Two sets of six medals each in brass-nickel and copper-nickel, accompanied by a commemorative beer card from Stella Artois.- “Berchem Mud Scooper 1979”. Five gilt bronze medals in individual cases. Inscription “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Comemmorating the inauguration of the giant Tuur De Slijkschepper.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#122Joseph François Belin“V’la le Plaisir”. Bronzen beeld met bruin patina van een jonge werkvrouw met een koker met windroos over de schouder. Gesigneerd.
"V’la le Plaisir". Bronze sculpture with brown patina of a young female worker with a quiver of arrows over her shoulder. Signed. -
#26Een messingen plantenstaander met twee niveaus, opengewerkt in Louis XV stijl.
A brass plant stand with two levels, openwork in the Louis XV style. -
#277‘Maanvissen’, een beeld van meerkleurig porselein met goudaccenten. In de stijl van Eugenio Pattarino, niet getekend.
'Moonfish', a sculpture of multi-colored porcelain with gold accents. In the style of Eugenio Pattarino, not signed. -
#302Bernard CharoyPeriod: 1931 - 2024“Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.
"Young lady with a hat", a color lithograph, E.A. (artist's proof), signed outside the plate. -
#4Een stuk koraal met letsels.
A piece of coral with lesions. -
#207Val Saint-LambertEen donkerbruine geslepen kristallen vaas, vroeg 20ste eeuw. Randschilfers aan de bovenrand.
A dark brown cut crystal vase, early 20th century. Edge chips at the top rim. -
#383BamounEen voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een touwen mandje.
An ancestral figure made of carved wood in a rope basket. -
#89Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.
A mirror with a brass frame in Louis XV style.

