Similar lots by type
-
#510
9 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.
9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 23,50 gEstimate: € 500/600 -
#580
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500/600 -
#360
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000/1200 -
#325
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400/500 -
#605Pontiac
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 23,54 gEstimate: € 400/500 -
#550Orfina
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,65 gEstimate: € 600/800 -
#350
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.
Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.No longer availableDim. 44,60 gEstimate: € 900/1000 -
#700Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 99,85 gEstimate: € 2000/2200 -
#335
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.No longer availableDim. 43,05 gEstimate: € 850/950 -
#620
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 40,05 gEstimate: € 800/1000 -
#743Rosenthal
Een gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.
No longer available -
#570Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 68,88 gEstimate: € 1400/1600 -
#505
Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.
Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 19,43 gEstimate: € 500/650 -
#340Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 36,60 gEstimate: € 800/1000 -
#650Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 65,58 gEstimate: € 1300/1500 -
#345
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 260/350 -
#551,1
Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200/250 -
#495
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 37,60 gEstimate: € 750/850 -
#315
Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 61,35 gEstimate: € 1300/1400 -
#565
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.No longer availableDim. 35,59 gEstimate: € 700/800 -
#560
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 450/550 -
#379
Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.
Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#440
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200/300 -
#480
Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#516
Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200/240 -
#243Val St-Lambert
20 kleine schaaltjes met tekens van de dierenriem in kristal, met een vergulde metalen omlijsting. Vergezeld van een grote ronde schaal van geslepen kristal met vergulde metalen omlijsting en van een dito dubbel snoepschaaltje met verguld koperen montuur met bovenaan een zwaan. Alle stukken gemerkt.
20 petits plats aux signes du zodiaque en cristal encadrés de métal doré. Accompagnés dun grand plat rond en cristal taillé encadré de métal doré et d’un plat à frandises semblable monté en cuivre doré et surmonté d’un cygne. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#131Ernest Patris
“Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.
“Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#451
Een zeshoekige vaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikkendecor. Onderaan gemerkt.
Vase hexagonal en porcelaine polychrome de Chine. Décor aux neuf pêches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/60 -
#244Frank MortelmansPeriod: 1898-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 89 cmEstimate: € 150/200 -
#669Maurice VerbistPeriod: 1913-1984
“Vrienden nemen Christus van het kruis”. Pastel op papier. Gesigneerde en gedateerd 1977.
“La descente de la croix”. Pastel sur papier. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#23
Een vaas van geslepen Boheems kristal. Paars gekleurd in de massa. We voegen er een groene kristallen vaas met getorste ribben aan toe. De laatste gemerkt Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé de Bohème, coloré pourpre dans la masse. Nous ajoutons un vase en cristal vert aux côtes torses. Ce dernier marqué Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 17 & 36 cmEstimate: € 40/60 -
#173
Een lot van vijf beeldjes met personages van meerkleurig porselein in diverse uitvoeringen.
Lot de cinq figurines diverses en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#409
Houten miniatuur wenteltrap.
Escalier en colimaçon miniature en bois.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#27
Een lot van vijf opgezette marterachtigen.
Lot de cinq martres empaillés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#2Warmink
Een kleine staande klok.
Petite horloge de vestibule.No longer availableDim. H 183 cmEstimate: € 80/120 -
#687
Een paar zg. “Button Chairs” van bruin leder en hout. Naar een ontwerp van Finn Juhl.
Paire de chaises dite “button chairs” en cuir brun et bois. D’après un modèle de Finn Juhl.No longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 1200/1400