Similar lots by type
-
#480
Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 150/200 -
#495
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 37,60 gEstimate: € 750/850 -
#505
Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.
Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 19,43 gEstimate: € 500/650 -
#551,1
Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200/250 -
#570Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 68,88 gEstimate: € 1400/1600 -
#335
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.No longer availableDim. 43,05 gEstimate: € 850/950 -
#340Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 36,60 gEstimate: € 800/1000 -
#560
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 450/550 -
#325
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400/500 -
#360
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000/1200 -
#315
Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 61,35 gEstimate: € 1300/1400 -
#620
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 40,05 gEstimate: € 800/1000 -
#350
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.
Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.No longer availableDim. 44,60 gEstimate: € 900/1000 -
#565
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.No longer availableDim. 35,59 gEstimate: € 700/800 -
#650Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 65,58 gEstimate: € 1300/1500 -
#550Orfina
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,65 gEstimate: € 600/800 -
#345
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 260/350 -
#440
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200/300 -
#700Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 99,85 gEstimate: € 2000/2200 -
#510
9 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.
9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 23,50 gEstimate: € 500/600 -
#743Rosenthal
Een gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.
No longer available -
#379
Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.
Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#580
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500/600 -
#605Pontiac
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 23,54 gEstimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#284Jan Claes
“Stilleven met lampen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux lampes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#295
Een 18 karaats geel gouden toi et moi bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en één robijn van ± 0,40 ct.
Bague toi et moi en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 900/1000 -
#151
“Christus op de koude steen”. Een beeldje van polychroom hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Letsels en slijtage.
“Le Christ sur la pierre froide”. Statuette en bois polychrome. Début du XVIIIe siècle. Dégâts et usures.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 140/200 -
#303Val St. Lambert
Een toiletstel, bestaande uit een parfumverstuiver, een karaf en een poederdoos van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Garniture de toilette comprenant un diffuseur de parfum, une carafe et une boîte à poudre en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#228AMC
Een art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#465
Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.
Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#250Cartier Tank Américaine XL
Een rechthoekige automatisch herenpolshorloge van 18 karaats roze goud. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers en datum. Bruine croco band met gouden sluiting. Genummerd 115120LX - 2927.
Montre à bracelet homme rectangulaire en or rose 18 ct. Cadran blanc aux chiffres romains et avec date. Bracelet en croco brun au fermoir en or. Numérotée 115120LX - 2927.No longer availableDim. 102,92 brutoEstimate: € 3000/5000 -
#548
Een Iatmul-schedel. Gepatineerd en versierd met schelpjes en haar. Sepikregio, Papoea - Nieuw-Guinea.
Crâne Iatmul. Patiné et décoré de petites coquilles et de cheveux. Région Sepik, Papouasie-Nouvelle-Guinée.No longer availableEstimate: € 1600/2000 -
#642Tony-Luc Blickx
“Winterlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#181Jacob Petit
Een man en een vrouw van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt J.P. Parijs, XIXde eeuw. (toegeschreven aan).
Un homme et une femme en porcelaine polychrome. Marque sous la base: J.P. Paris, XIXe siècle (attribuées à).No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 180/220 -
#482
“Zittend naakt”. Olieverf op doek.
“Nu assis”. Huile sur toile.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 150/200 -
#417
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120