Similar lots by type
-
#399Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#452Jozef W. CornelisPeriod: °1941“Personages”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Personnages”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 26,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682“Geisha’s”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Geishas”. Une gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 100 / 160 -
#42“Zeilschip op woelige zee”. Een lithografie naar een werk van Plugger Jacob.
”Voilier sur mer agitée”. Une lithographie d’après un travail par Plugger Jacob.No longer availableDim. 24,5 x 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#44James Ensor“Le lampiste”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”Le lampiste”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#32Jozef Heymans“De landbouwer”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”L'agriculteur”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#509“Brigitte Bardot”. Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. Une sérigraphie d’après Andy Warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 130 / 150 -
#469Walter Brems“Vrouw met libel”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd ‘88 buiten de plaat.
”Femme et libellule”. Une sérigraphie. signée et datée ‘88 hors planche.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Leonor Fini“Jonge vrouw”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 53/175 buiten de plaat.
”Jeune femme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 53/175 hors planche.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#582Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Ferrari Testarossa”. Een zeefdruk. Binnen de plaat gesigneerd en buiten de plaat genummerd 19/200.
”Ferrari Testarossa”. Une sérigraphie. Signée dans la planche et numérotée 19/200 hors planche.No longer availableDim. 66 x 75 cmEstimate: € 420 / 500 -
#349Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Quatre gravures du XVIIIème siècle par Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Vrouw in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 155/300 buiten de plaat.
”Femme et intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 155/300 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 42,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#334“L’épouse indiscrete” & “Le lever de la Mariée”. Twee oude Franse gravures.
”L’épouse indiscrète” & “Le lever de la Mariée”. Deux gravures anciennes françaises.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#359Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Jean Benoit Winckler:- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.”-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”.
Trois gravures en couleurs par Jean Benoit Winckler du XVIIIème siècle :- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#439Emiel HoornePeriod: °1951“Kleurmenger”. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 48/250 buiten de plaat.
”Mélangeur de couleurs”. Une lino. Signée et numérotée 48/250 hors planche.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#719Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865“Kabuki toneelspeler”. Een Japanse houtsnede. Met uitgeverszegel van Matsumura Tatsuemon. Omstreeks 1826.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Avec sceau : Matsumura Tatsuemon. +- 1826.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22“Kasteel van Schoten”. Een met de hand ingekleurde oude kopergravure door Franz Ertinger.
”Château de Schoten”. Une gravure sur cuivre mise en couleurs à la main par Franz Ertinger.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#79Felix De BoeckPeriod: 1889 - 1995“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 20/100.
”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 20/100.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#454Frans ClaessensPeriod: 1885 - 1968“Moeder en kind”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 48 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120 / 200 -
#694“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#492Pol MaraPeriod: 1920-1998“Il Maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plat.
”Il Maestro”. une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#502Daniel Monic“Olifanten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.
”Eléphants”. Une lithographie. Signée et numérotée 8/40 hors planche.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#304Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.
”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 250 / 400 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 12,13 gEstimate: € 900 / 1000 -
#394Een koffie-en theestel van verzilverd metaal met melkkannetje en suikerpot en op een dienblad. Eén handvat van het dienblad los.
Un service à café et thé en métal argenté, avec pot à lait et sucrier, le tout sur un plateau dont un manche est détaché.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#534Reno“Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.
”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#136WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#632Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un grand miroir majordome avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 95 cmEstimate: € 220 / 240 -
#424Hergé“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Flink gelezen.
“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Bien lu.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#650“Man met pijp en paraplu”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Achteraan gesigneerd.
”Homme avec pipe et chapeau”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature au dos.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#496Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 169 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#170Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,20 ct. princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier en robijn baguettes en cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,20 ct, de diamants princesses ayant un poids total de ± 0,30 ct , un saphir et rubis baguettes et cabochons ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 10,14 gEstimate: € 400 / 500 -
#52Miniatuurportret van een jonge vrouw. Eerste kwart XIXde eeuw. In ovale lijst.
Un portrait miniature d’une jeune femme. Premier quart du XIXème siècle. Encadrement ovale.No longer availableDim. 11 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 100

