#72Gaston Wallaert
“Balrozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Roses de bal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44,5 x 54 cmEstimate: € 100/140 -
#18
Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
#194Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953
“Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#30
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier à perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#383Val St. Lambert
Een vaas van mauve en kleurloos geslepen kristal en een andere van paars glas. Beide gemerkt.
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Compositie met portret van een vrouw.” Zeefdruk.
#223Constantin Meunier
“De buildrager”. Bronzen beeld, gesigneerd.
”Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 350/550 -
#291
Een houten speculaasvorm met vier figuren.
#582Jan Cobbaert
“Compositie met figuren.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”Composition, figures”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 36,5 x 34 cmEstimate: € 300/400 -
#6
Een zwartgepatineerde houten scribaan.
Un scriban en bois à patine noire.No longer availableDim. 20 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#112
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#182Dekker
“Zicht op de Zuiderzee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue sur Zuiderzee”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 78 cmEstimate: € 300/500