#365Een platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,95 ct. VVS en VS.
Bague en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,95 ct VVS et VS.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#394Een setje met vijf glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
#48Beeldje van een jachthond. Galvanoplastie. Naar P.J. Mène.
#410Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#218“Vrouw met ree”. Een art deco groep van zamak op sokkel van zwart marmer en onyx.
#559Corneille“Poucette, Hommage à H. C. Andersen”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘99 en genummerd 9/30 buiten de plaat. Artiestenproef.
“Poucette, Hommage à H.C. Andersen”. Lithographie. Signée, datée ‘99 et numérotée 9/30 hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableEstimate: € 300 / 340 -
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#626Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#326Een klein eikenhouten kastje met twee laden.
#765“Hand” Een rood fluwelen zeteltje.
#628Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
#322“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
“Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.No longer availableDim. 43,5 x 55,5 cmEstimate: € 100 / 120