Other lots in this auction
-
#185
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ctNo longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 350/450 -
#253
Drie boeken. “Moeurs, usages et Costumes au Moyen Age...”, “Les arts au Moyen Age” en “Vie Militaire et religieuse au Moyen Age”. In-folio. Ed. Firmin Didot, Paris 1869, 1871, 1873.
Trois livres. “Moeurs, usages et Costumes au Moyen Age...”, “Les arts au Moyen Age” et “Vie Militaire et religieuse au Moyen Age”. In-folio. Ed. Firmin Didot, Paris 1869, 1871, 1873.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#301
Een paar witte porseleinen hoornvazen met vergulde versiering. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe met een polychroom bloemenmotief (letsel aan rand). Brussel, XIXde eeuw.
Paire de cornets en porcelaine blanche à décor doré. Nous ajoutons un exemplaire plus petit avec fleurs polychromes (dégât au bord). Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80/120 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een grijze Tahiti parel.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’une perle grise de Tahiti.No longer availableDim. 10,26 gEstimate: € 900/1000 -
#631
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met pioenen, pauwen en eenden. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux pivoines, paons et canards. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200/300 -
#698
Een grote schouwspiegel met verguld houten lijst in Lodewijk XV-stijl, versierd met een handgeschilderde voorstelling van drie musicerende putti.
Grand trumeau dans un cadre doré de style Louis XV, décoré de trois putti musiciens peints à la main.No longer availableDim. 234 x 106 cmEstimate: € 300/400 -
#112Adolf Triest
“Hanengevecht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Combat de coqs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 100/120 -
#726Fritz Hansen, Denmark
Een met leder beklede Seven chair met armleuningen naar ontwerp van Arne Jacobsen uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Lichte slijtage.
“Seven chair” recouverte de cuir aux accoudoirs. D’après Arne Jacobsen des années ‘50. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 140/180 -
#244
Een lot XIXe eeuws Frans aardewerk, bestaande uit een peper- en zoutvaatje en een karakterkruik van XIXe eeuws Bretoens aardewerk en een XVIIe eeuwse Franse kruik in gemarmerd aardewerk.
Lot de faïences françaises du XIXe siècle comprenant un poivrier et une salière ainsi qu’une cruche de caractère de Bretagne, XIXe siècle et une cruche française du XVIIe siècle en faïence marbrée.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 90/120 -
#781
Twee gebeeldhouwde wrattenzwijntanden met telkens een rij van drie olifantjes. We voegen een papiersnijder toe (letsel).
Deux défense de phacochère, chaque fois formant une queue de trois éléphants. Nous ajoutons un coupe-papier (dégât).No longer availableDim. l: 22 cm (koorde)Estimate: € 30/50 -
#650
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. Ø 125 cmEstimate: € 50/80 -
#128
Vier panden handgeschilderde wanddecoratie op gedreven leder.
Quatre pans de décoration murale peints à la main sur cuir repoussé.No longer availableDim. 77 x 63,5 cmEstimate: € 100/120