Other lots in this auction
-
#33Een geelkoperen olielamp omgezet op elektriciteit, versierd met gedreven friezen. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en cuivre jaune montée à l’électricité et décorée de frises repoussées. Vers 1900.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#280Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een grijze Tahiti parel.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’une perle grise de Tahiti.No longer availableDim. 10,26 gEstimate: € 900 / 1000 -
#30Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 150 / 200 -
#835Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#91Een paardenhoofd van verzilverd brons.
Tête de cheval en bronze argenté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149Jean Marie Tailliet“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu couché”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#692“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
”Marais au coucher de soleil”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 180 -
#407Een paar personages die een koe melken van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Eén hoofdje gerestaureerd. XIXe eeuw.
Paire de personnages qui traient une vache en faïence polychrome de Delft. Une tête restaurée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#788Een reeks van twaalf kopjes meerkleurig Chinees porselein. Op houten sokkeltjes en in originele doos.
Suite de douze tasses en porcelaine de Chine polychrome. Sur socles en bois et dans la boîte d’origine.No longer availableDim. H. 2,5 - Ø 5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#490Drie paar fantasie manchetknopen.
Trois paires de boutons à manchettes fantaisie.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#517Twee netsukés van fijn gesculpteerd ivoor.
Deux netsukés en ivoire finement sculpté.No longer availableDim. H. 4 cm - L. 6 cmEstimate: € 120 / 160 -
#106Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200

