Other lots in this auction
-
#299Alfred Boelaerd“Zittend naakt.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu assis”. Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#325Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 800 / 1000 -
#305Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700 / 800 -
#101Een gefineerd meesterstuk van fruit- en palisanderhout in de vorm van een miniatuur semainier. Omstreeks 1850.
Une pièce de Maître en bois fruitier et bois de palissandre sous forme de semainier miniature. +- 1850.No longer availableDim. 45 x 26 cmEstimate: € 160 / 200 -
#243Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en draakjes.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages dans un paysage et de dragons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#277Een zeshoekige penseelkoker van meerkleurig Chinees porselein.
Un étui hexagonal en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#351Een paar langgerekte personages van Afrikaans brons.
Une paire de personnages étendus en bronze africain.No longer availableDim. H. 35 & 40,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#128Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.
Une grande paire de cornes de boeuf sur socles en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#330Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp en twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 0,15 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille et deux brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,69 gEstimate: € 350 / 450 -
#168“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.No longer availableDim. 64 x 72 cmEstimate: € 220 / 280 -
#353Een ceremoniële bijl van ijzer en hout, bekleed met slangenvel. Songye, D. R. Congo.
Une hache de cérémonie en fer et bois, revêtement en serpent. Songye, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 70 / 80 -
#164Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Un lot de cinq miniatures en ivoire peint à la main et encadrements en ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 260 / 300

