Similar lots by type
-
#719De Vadder
Paar stillevens met vruchten en bloemen. Gesigneerd.
Natures mortes, fleurs et fruits. Signées.No longer availableDim. h: 29,5 l:19,5 cmEstimate: € 80/120 -
#532Jos Vergauwen
“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80/120 -
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
”Paysage de bouleaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 150/200 -
#249
“Zittende burgervrouw met kanten kapje”. Olieverf. Olieverf op schilderskarton. Omstreeks 1880.
”Femme bourgeoise assise avec capuche en dentelle”. Huile sur carton. +- 1880.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/160 -
#34Jean Jacques FoulonPeriod: 1923- 1980
“Zeilschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voilier.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#172
Een paar langwerpige olieverfschilderijen op doek met bloemenstillevens.
Quelques peintures oblong, huile sur toile, représentation de nature mortes, fleurs.No longer availableDim. 117 x 30 cmEstimate: € 400/460 -
#589Joseph Van de RoyePeriod: 1861 - 1941
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘95.No longer availableDim. 80 x 63 cmEstimate: € 180/260 -
#629Jos Vergauwen
“Hoeve”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 68 cmEstimate: € 60/100 -
#244
“Portret van een jonge dame”. Olieverf op doek op een paneeltje. Omstreeks 1900.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile sur petit panneau. +- 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/140 -
#632Fernand GrasmichelPeriod: °1937
“Zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
”Tournesols”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898
“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180/240 -
#684P.J. Neukens
Een pendant voorstellende een boerenpaar. Olieverf op paneel. gesigneerd.
Un couple de fermiers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. H: 27 x 22 cmEstimate: € 150/200 -
#699
‘Koppel in Herberg’. Olieverf op paneel.
”Couple à l’auberge”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 120/200 -
#689
Een paar havenzichtjes, olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
Quelques vues sur le port. Huile sur panneau, signature illisible.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#692Anita Van Damme
“Duinenzicht” & Meerzicht”. Twee schilderijen. Beide gesigneerd.
”Vue sur les dunes” & “Vue sur le lac”. Deux peintures, tout deux signées.No longer availableDim. 28 x 38 cm cmEstimate: € 60/100 -
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911
“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#612
“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#614Goosens
“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, lilas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#224Jan Keustermans
“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit étang”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 77.5 cmEstimate: € 120/180 -
#624
“Ruiters in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavaliers en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#254Leopold HaeckPeriod: 1868 - 1928
“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1899.
”Vue sur les Landes”. Huile sur panneau. Signé et daté 1899.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#722Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100/160 -
#562Van de Venne
“Kliffen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Falaises”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 63 x 119 cmEstimate: € 80/120 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883
“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#747
Mercatorfonds - Twee kunstboeken: “Onze Brueghel” & “Vlaamse kunst”.
Mercatorfonds - Deux livres d’art: “Onze Breughel” & “Vlaamse kunst.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#707
“Jachthond”. Een bronzen beeld.
”Chien de chasse”. Une statue en bronze.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#460
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.No longer availableDim. 9,31 gEstimate: € 250/350 -
#89Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“O.L.V. van Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd. We voegen er een boek over de kunstenaar aan toe.
”O.L.V. van Antwerpen.” Aquarelle sur papier. Signée. Nous ajoutons un livre portant sur l’artiste.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#739
‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#372Edmond Van Dooren
‘De Barmhartige’ . Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le Miséricordieux”. Une lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. H: 41,5 L: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#11
Twee hoornvaasjes van meerkleurig Rijsels aardewerk met een boer en een boerin in het decor. Vroeg XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt van Dorez-Pelisier (?)
Deux vases cornets en faïence de Lille avec un fermier et une fermière dans le décor. Début XVIIIième siècle. Marque sous la base: Dorez-Pelisier.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 50/80 -
#132
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Adam Styka.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile. Porte la signature: Adam Styka.No longer availableDim. 44.5 x 31.5 cmEstimate: € 200/300 -
#295
“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#96
Oosters tapijt. Handgeknoopt.
Un tapis d’Orient. Noué à la main.No longer availableDim. 310 x 215cmEstimate: € 200/300 -
#818
Een mokkaserviesje van porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Compleet voor twaalf personen.
Un service à moka en porcelaine avec un décor polychrome de fleurs et de plantes. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
Deux carpettes miniatures, dont une en laine et une en soie.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40/50