Other lots in this auction
-
#39Albert Vereecken
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#585
Vier antieke handgeschilderde Iraanse speelkaartjes.
Quatre anciennes cartes à jouer iraniennes peintes à la main.No longer availableDim. 5,5 x 4 cmEstimate: € 30 / 50 -
#18
Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
Lot de poterie bretonne, composé de deux soucoupes, d'un service à thé quatre pièces, d'un bougeoir et d'une théière. Marques de Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50 / 80 -
#533
Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#230
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or rose 18 kt sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#460
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#404
“Ruiter”. Olieverf op doek. In de geest van C. H. Pedersen.
Cavalier. Huile sur toile. Dans l'esprit de C. H. Pedersen.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#271
Twee boeken:- “L’Aviation”. Ed. Hachette.- “De haven van Antwerpen”. Een uitgave met luchtfoto’s.
Deux livres : - L'Aviation. Ed. Hachette. - Le port d'Anvers. Une édition avec photos aériennes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#570
Een koperen samovar met gedreven decor.
Un samovar en cuivre à décor en relief.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#496
Een paar vintage houten designfauteuils met bijpassende voetbankjes. Met lederen kussens.
Une paire de fauteuils design vintage en bois avec repose-pieds assortis. Avec coussins en cuir.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 120 / 160