Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
Dim. h: 120 cm
SKU: 0603180202.
Categories: Aziatisch, Beeld, Steen.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #202
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #578

    Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.

    Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #643

    Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.

    Un vase à col en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit blanc-de-chine.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #638

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #495

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.

    Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #627

    Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.

    Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #598

    Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.

    Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #634

    Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.

    Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #187

    “Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.

    ”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #631

    Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #601

    Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.

    Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #664

    Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.

    Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 175 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #295

    “Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.

    ”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #197

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    ”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #594
    Toyohara Chikanobu
    Period: 1838 - 1912

    “Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.

    ”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #597

    Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 650 / 1000
  • #628

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.

    Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #204

    Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

    Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #579

    Een plaquette van meerkleurig Chinees porselein met een afbeelding van een Guan Yin.

    Une plaquette en porcelaine de Chine avec une représentation de Guan Yin.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #591

    Een wandversiering van roodgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een snaarinstrument, versierd met een draak.

    Une décoration murale en porcelaine de Chine rouge en forme d’instrument à corde, décor de dragon.
    No longer available
    Dim. l: 36 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #585
    Keisai Eisen
    Period: 1290 - 1848

    “Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.

    ”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.

    Un tigre assis en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #603

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #574
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1795 - 1885

    “Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.

    ”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.

    Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #261

    Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.

    Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #98

    Serie van vier zoutvaatjes van geslepen kristal met zilveren randen, keuren van Birmingham d.d. 1900, zilversmid H.B. (Henry Bourne). In oorspronkelijk etui, P. Orr & Sons, Madras & Rangoon.

    Un ensemble de quatre salières en cristal taillé avec bord en argent, poinçons de Birmingham d.d 1900, orfèvre H.B. (Henry Bourne). Dans son étui d’origine, P. Orr & Sons, Madras & Rangoon.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #165

    Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.

    Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.
    No longer available
    Dim. 167 x 149 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #738

    Drie diverse schotels van Delfts blauw en wit aardewerk. XVIIIde eeuw.

    Trois plats différents en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #129
    Marinus Adrianus Koekkoek

    “Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1861.

    ”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.
    No longer available
    Dim. 30 x 39 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #327

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 925‰ sterling zilveren montuur en een in zeskant geslepen stop.

    Une carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 925‰ et bouchon taillé hexagonal.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 90 / 140
  • #363

    Een paar koperen kandelaars.

    Une paire de chandeliers.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #190
    Precision

    Een art deco zakhorloge in diverse kleuren goud van 18 karaat. Chronometre Universal. Genummerd en gemerkt 1906-1931. In originele doos.

    Une montre à gousset Art Déco en or 18 ct. Chronomètre Universal. Numérotée et marquée 1906-1931. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto 68,51 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #711

    Een gebeeldhouwd houten masker. Chokwe, Angola.

    Un masque en bois sculpté. Chokwe, Angola.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #554

    “Zuiders landschap”. Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram: M.L.

    ”Paysage du Midi”. Techniques mixtes sur papier. Porte le monogramme: M.L.
    No longer available
    Dim. 54 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #654

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #311

    “Engel”. Een beeld van massief messing op een granieten voetstuk.

    ”Ange”. Une statue en laiton massif sur socle en granite.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More