Similar lots by type
-
#16
“Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 23 x 12 cmEstimate: € 85/100 -
#479Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Eté II”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2002 buiten de plaat. Artiestenproef.
Eté II . Une lithographie. Signée et datée 2002 à l'extérieur de la planche. Test d'artiste.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 160/180 -
#304
Een lot van vijf gravures met betrekking tot het Antwerpse stadhuis, bestaande uit vier buitenzichten en een interieur van de trouwzaal.
Un lot de cinq gravures relatives à la mairie d'Anvers, comprenant quatre vues extérieures et un intérieur de la salle des mariages.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#434Corneille
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genummerd XXII/XXX buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, datée 88 et numérotée XXII / XXX hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#362
Een groot en gevarieerd lot kunstreproducties en tentoonstellingsaffiches.
Un grand nombre varié de reproductions d'art et d'affiches d'exposition.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#319Jacques BoonenPeriod: 1911-1968
“Oogst”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Moisson . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 45/60 -
#9Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978
“De pijprokers”. Twee originele voorontwerpen voor glasramen. Gemonogrameerd.
Les fumeurs de pipe . Deux dessins préliminaires originaux pour des vitraux. Monogrammés.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#39Frank-Ivo van DammePeriod: Merksem, 1932
Een lot van zeven houtsneden, allen gesigneerd buiten de plaat. Bijgevoegd acht folders/wenskaarten met gravures, waarvan drie gesigneerd.
Un lot de sept gravures sur bois, toutes signées à l'extérieur de la planche. Ainsi que huit brochures / cartes de vœux avec des gravures, dont trois sont signées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#324
Vijf XIXe eeuwse gravures met zichten op de kathedraal te Antwerpen.
Cinq gravures du XIXème siècle avec vues sur la cathédrale d'Anvers.No longer availableDim. 10 x 14 - 31 * 23 cmEstimate: € 40/60 -
#49
Een lot van elf koper/staalgravures met zichten op de kathedraal te Antwerpen. Grotendeels XIXe eeuws.
Un lot de onze gravures sur cuivre et acier avec vue sur la cathédrale d'Anvers. En grande partie du XIXème siècle.No longer availableDim. 14 x 9 - 34 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#314Edward PellensPeriod: 1872 - 1947
“Straatzicht”; “Schepen in het dok”; “De buildrager”; “De Palingbrug” & “Op Signoorken”. Drie linosnedes en drie houtsnedes. Allen gemonogrameerd binnen de plaat.
Vue de rue ; Ships in the dock ; Le débardeur ; Le Palingbrug & Op Signoorken . Trois linogravures et trois gravures sur bois. Tous monogrammées dans la planche.No longer availableDim. 20 x 12 - 22 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#72
“Classicistische schetsen”. Potlood op papier. Draagt een atelierstempel A. Van Maasdijk.
“Croquis classiques”. Crayon sur papier. Porte un cachet d’atelier: A. Van Maasdijk.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60/75 -
#334
Een lot van zes XIXe eeuwse gravures met zichten op de Sint Pauluskerk te Antwerpen.
Un lot de six gravures du XIXème siècle avec vue sur l'église Saint-Paul d'Anvers.No longer availableDim. 26 x 20 - 31 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#29Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
Een lot van vier gravures, waarbij een kleurenets. Allen gemonogrammeerd binnen de plaat en twee gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de quatre gravures, dont une eau-forte en couleurs. Toutes monogrammées à l'intérieur de la planche et deux signées hors planche.No longer availableDim. 12 x 7,5; 12,5 x 9,5; 16 x 11,5 & 22 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#489
“Erotische scène”. Een lithografie(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.
Scène érotique . Une lithographie (?). Monogrammée J.S. .No longer availableDim. 150 x 144 cmEstimate: € 80/120 -
#219Salvador Dali
Een paar lithografieën. Beide gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren buiten de plaat.
Quelques lithographies. Signées et numérotées à 100 exemplaires à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 24,5 x 18 cmEstimate: € 200/280 -
#19L. Smets
Een lot van vier gravures. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de quatre gravures. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 9 x 8; 15,5 x 18,5; 16,5 x 20 & 16,5 x 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#344Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“St. Jacobskerk, Antwerpen”; “Kerk te Wespelaer” & “Poort (Walter Vaes)”. Drie etsen, allen gesigneerd buiten de plaat.
L’Eglise Saint-Jacques à Anvers, L’église de Wespelaer et Porte (Walter Vaes). Trois eaux fortes signées hors planche.No longer availableDim. 20 x 13; 14 x 9 & 20 x 10 cmEstimate: € 60/80 -
#424Marianne RouwsPeriod: °1943
“Personage en handen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
Caractère et mains . Technique mixte sur papier. Signé et daté 91.No longer availableDim. 87 x 59 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#393Nieuwpoort
Een lot van twaalf verzilverd metalen kopjes met ondertasjes. Gemerkt.
Un lot de douze tasses en métal argenté avec soucoupes. Marquées.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40/50 -
#239
“Molenbeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘82.
Molenbeek . Aquarelle sur papier. Illisiblement signée. Datée 82.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 40/50 -
#168Delvaux, Bruxelles
Een portemonnee - kaartenhouder van crispy leder, model ‘le Mutin’. Met stofhoesje.
Un portefeuille - porte-cartes en cuir croustillant, modèle le Mutin . Avec cache anti-poussière.No longer availableDim. 8 x 11 cmEstimate: € 320/360 -
#260
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een druppelvormige saffier van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et un saphir en forme de goutte de + - 1 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 400/500 -
#585
Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#437Nao, Valencia
“Jonge dames”. Een paar beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan.
Jeunes femmes. Une paire de figurines en porcelaine espagnole multicolores. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 15 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#420
Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Un socle en bois dur sculpté sur trois pieds et avec un dessus rond en cloisonné.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 280/300 -
#497Ernest Chiwaridzo
Een personage van gebeeldhouwd serpentijnsteen. Shona Zimbabwe, gesigneerd en gedateerd.
Un personnage en pierre serpentine sculptée. Shona Zimbabwe, signé et daté.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80/120 -
#5
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een koraal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un corail.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 100/150 -
#390
Een piëdestal van beige marmer.
Un piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 60/100 -
#127
Art deco Westminsterklok van licht fineerhout. Compleet met sleutel.
Pendule Art Déco Westminster en bois de placage clair. Complet avec clé.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 30/50 -
#543
Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en porcelaine blanche monochrome dans l'esprit des Blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 90/110