Similar lots by type
-
#153
Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.No longer availableDim. 76 cmEstimate: € 200/300 -
#111
“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 30 mEstimate: € 40/50 -
#187
“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.
”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 460/500 -
#202
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#295
“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#204
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500/1700 -
#567
“Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.
”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200/300 -
#228
Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Une petite pendule de table en bronze et verre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150/180 -
#157
Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.
Un tigre assis en bronze polychrome.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 220/280 -
#588
Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400/600 -
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/400 -
#163A. Bouny
Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.
Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#188
Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#804
Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.
Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/400 -
#595
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460/500 -
#158
Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800/1000 -
#608
Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.
Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1700/2000 -
#161
“Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.
”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#197
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 440/480 -
#475
Een paar olifanten van gesculpteerd jade op houten voetstukjes.
Une paire d’éléphants en jade sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/100 -
#677
Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100/140 -
#65Cary Diller (?)
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#267Collection d’art
Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.
Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/220 -
#213
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400
Other lots in this auction
-
#37
“Napoleontisch officier”. Een beeldje van meerkleurig porselein.
”Officier Napoléon.” Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#741
Twee metalen doosjes, het ene met een olifant.
Deux boîtes en métal, dont une avec un décor d’éléphant.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1Keramis
Een aardewerken vaas met een gestileerd decor van een uil. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence avec un décor stylisé d’un hibou. Marque à la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/180 -
#563
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes en met vleermuizen op het deksel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de chauves-souris et fous.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale peervormige saffier van ± 1,28 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de forme poire de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 1600/1800 -
#329J. De Busschere
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#704
Een XIXe eeuwse Russische icoon. Pleisterwerk en beschildering in slechte staat.
Une icône russe du XIXième siècle. La peinture et l’encadrement en plâtre sont en mauvais état.No longer availableDim. 42,5 x 33,5 cmEstimate: € 120/200 -
#458
Twee snuff bottles van gebeeldhouwd amber, Chinees werk.
Deux flacons à parfum en ambre sculpté, travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#556
Een notenhouten tweedeurskast. De deuren met cassettes en rasterwerk en geflankeerd door zuilen.
Une armoire à deux portes en noyer. Les portes en cassettes et flanquées de colonnes.No longer availableDim. 182 x 134 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#349Theo Praet
“”Hal met trapje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Le palier”. Huile sur toile. Signée et datée ‘36.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#541
Een grote bronzen koro op voet, versierd met een relIëfdecor van vogels, de handvatten in de vorm van en het deksel getooid met een Fo-hond. Tijdperk Genji.
Un grand koro en bronze sur pied, décor en relief d’oiseaux, les poignées en forme de chiens Fo et le couvercle décoré d’un chien Fo. Période Genji.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 140/180 -
#620
Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
Collier en différentes couleurs de quartz et en jais. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400