Other lots in this auction
-
#221Val Saint-LambertEen coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une coupe sur socle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 20 cm, Ø 22 cmEstimate: € 180 / 240 -
#41Val Saint-LambertDrie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.
Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 19 à 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#460Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en een centrale rodolite van +- 1,50 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct et d'une rhodolite centrale de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 4,18 gEstimate: € 750 / 850 -
#386Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Henri François SchaefelsPeriod: 1827 - 1904“De crypte van Rubens”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
« La Crypte de Rubens ». Une gravure. Signée hors plaque.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#525Een lot van zes oude Congolese speren.
Lot de six lances anciennes congolaises.No longer availableDim. l: 185 x 165 x 135 cmEstimate: € 110 / 130 -
#47Val Saint-LambertEen fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Gemerkt met label.
Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté sépia dans la masse. Marquée avec étiquette.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#579Rufin StevensPeriod: 1926 - 2001“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#49“Driemaster op zee”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd.
"Trois-mâts en mer". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée.No longer availableDim. 42 cm x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.
Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486GhoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.
Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.No longer availableDim. 212 x 146 cmEstimate: € 250 / 400

