Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Spaanse school

“Stieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Spaanse school

"Taureaux". Huile sur toile. Signé. Ecole espagnole.
Dim. 90 cm x 90 cm
SKU: 2405220539.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #539
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #221
    Val Saint-Lambert

    Een coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Une coupe sur socle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm, Ø 22 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #41
    Val Saint-Lambert

    Drie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.

    Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 19 à 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #460

    Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en een centrale rodolite van +- 1,50 ct.

    Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct et d'une rhodolite centrale de +- 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,18 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #386

    Een handgeknoopt zijden bidkleedje.

    Un tapis de prière en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 84 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14
    Henri François Schaefels
    Period: 1827 - 1904

    “De crypte van Rubens”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    « La Crypte de Rubens ». Une gravure. Signée hors plaque.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #525

    Een lot van zes oude Congolese speren.

    Lot de six lances anciennes congolaises.
    No longer available
    Dim. l: 185 x 165 x 135 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #47
    Val Saint-Lambert

    Een fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Gemerkt met label.

    Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté sépia dans la masse. Marquée avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #579
    Rufin Stevens
    Period: 1926 - 2001

    “Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9

    “Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.

    Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.
    No longer available
    Dim. 36 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #49

    “Driemaster op zee”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd.

    "Trois-mâts en mer". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée.
    No longer available
    Dim. 42 cm x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.

    Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.
    No longer available
    Dim. 164 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486
    Ghoum

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.

    Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.
    No longer available
    Dim. 212 x 146 cm
    Estimate: € 250 / 400
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More