Other lots by Van Paemel
-
#814Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968
“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25/50 -
#334M. Van Paemel
“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/80
Similar lots by type
-
#389C. De Naeyer
“Straatzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#512
“Deens landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage danois”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#645Poltromec, Milan
Design lounge chair “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Lounge chair design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.No longer availableDim. 80 x 115 cmEstimate: € 300/500 -
#509
“Abstracte compositie met engel”. Pastel op papier. Russische school. Draagt monogram. Met toeschrijving achteraan.
”Composition abstraite et ange”. Pastel sur papier. Ecole russe. Porte un monogramme. Dédicace au dos.No longer availableDim. 45 x 29 cmEstimate: € 200/300 -
#662Sandra Jayat
“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd
”Composition et figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 120/140 -
#544
“Deftig koppel”. Aquarel en inkt op papier. Draagt handtekening.
”Couple chique”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#622Joe Van RossemPeriod: °1940
“Twee meisjes”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Deux filles”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#582
“No 168”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven: Wagemaker 1968.
”N° 168”. Huile sur toile. dédicace au dos: Wagemaker 1968.No longer availableDim. 69 x 101 cmEstimate: € 80/120 -
#584Arend Wolf
“Paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsels.
”Chevaux”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 80 x 101cmEstimate: € 200/300 -
#574
“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 200/250 -
#559
“Vrouw uit de belle époque”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Femme de la Belle Epoque”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 150/200 -
#502
“Abstracte voorstelling van zeilmasten”. Gemengde techniek op papier.
“Représentation de mâts de voiliers”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 27 x 76 cmEstimate: € 80/120 -
#414Alice RymowicPeriod: °1907
“Stilleven met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#774Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Meisje met hoed”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune fille et chapeau”. Fusain sur papier. Signature.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 120/140 -
#409
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Begin XXe eeuw.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Début XXe siècle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 120/200 -
#579
“Parijs”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Paris”. Techniques mixtes. Signée.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 100/120 -
#819
Een divers lot posters uit het interbellum.
Un lot de posters, Interbellum.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#564
“Dansers”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Danseurs”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 200/250 -
#552
“Figuren”. Houtskool op papier.
”Figures”. Fusain sur papier.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#646Poltromec, Milan
Design canapé “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Canapé design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.No longer availableDim. 80 x 160 x 100 cmEstimate: € 800/1000 -
#514
“Jonge vrouw”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
”Jeune femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 160/200 -
#569
“Max und Moritz”. Aquarel en gewassen pentekening naar Wilhelm Busch Draagt een handtekening.
”Max und Moritz”. Une aquarelle et dessin à la plume d’après Wilhelm Busch. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#49A. Stevens
“”Zicht op een meer”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur un lac”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#562
“De Draagbare echtgenoot”. Gouache op papier. Draagt een handtekening.
”Le mari portable”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#796Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 129 cmEstimate: € 40/60 -
#17
Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant un couple. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 19 cmEstimate: € 40/50 -
#463
Vier heiligenbeeldjes van Brussels porselein, bestaande uit twee Madonna’s met kind (één met kleine beschadiging), Sint Hubertus (restauratie) en Sint Rochus (kleine beschadiging). XIXe eeuw. We voegen er een Madonna van Scherpenheuvel van Duits porselein aan toe.
Quatre statues de saints en porcelaine de Bruxelles, comprenant deux Vierges à l’Enfant ( une statue avec dégâts), Saint Hubert ( restauration), et Saint Roch (petit dégât). Nous ajoutons une Madone de Montaigu en porcelaine allemande.No longer availableDim. h: 14 - 22 cmEstimate: € 50/80 -
#462
“Badhuis”. Japanse houtsnede.
”Bains publics”. Une gravure japonaise.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#676
Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Un tapis kilim en laine nouée main.No longer availableDim. 293 x 156 cmEstimate: € 200/300 -
#763
Drie schoteltjes van Chinees porselein met meerkleurige decors en vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Trois petits plats en porcelaine de Chine, décors polychrome et bords dorés. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 60/100 -
#511
“Héros et Martyrs. 1940 - 1945. Les fusillés”. Ed. Rozes, Bruxelles.
“Héros et Martyrs. 1940 - 1945. Les fusillés”. Ed. Rozes, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#321
Een paar vazen van wit opaalglas met handgeschilderd bloemendecor. Eén met kleine randschilfer.
Une paire de vases en opaline blanche, décor de fleurs peint à la main. Un avec un petit dégât au rebord.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50/60 -
#727
Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
Une tête africaine en faïence sur support.No longer availableDim. h: 26 cm (zonder sokkel)Estimate: € 120/180 -
#216
Een eikenhouten klapsecretaire met onderaan drie laden en twee gevitreerde deuren in het opzet. Engeland, XIXe eeuw.
Un secrétaire à pente en chêne à abattant, le dessous à trois tiroirs et deux portes vitrées au dessus. Angleterre, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 130 cmEstimate: € 80/100 -
#427
Een inktpot van meerkleurig en verguld Frans porselein, getooid met een zittende Napoleon. Zonder recipiënt. XIXe eeuw.
Un encrier en porcelaine polychrome et dorée de France, décoration de Napoléon assis.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#784
Een schouwpendule van arduin en groen marmer, getooid met een allegorische voorstelling in zamak. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en pierre de taille et marbre vert, décoration de représentations allégoriques en régule. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 65/80