Similar lots by type
-
#222
“Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#38
Lot boeken m.b.t. W.O. II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.
Lot de livres sur la Guerre Mondiale II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452
Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableDim. 61 x43 cm & 69 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#259Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“De familie”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
"La famille". Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#109
“Vaas met seringen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Vase et Lilas". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#818Kagen
“Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#49de Kat
“Winters zicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Paysage hivernal”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘41.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#689Gabby De Pauw
“Hoevezicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmlEstimate: € 30 / 50 -
#302
“Hof van Busleyden te Mechelen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Hof van Busleyden à Malines". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#294Karel de Posson
“Hoevelandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd .
"Vue fermière". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#514Daan ThulliezPeriod: 1902 - 1965
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Nu féminin". Techniques mixtes sur papier. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 100 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#64Jean-Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Gorges du Tarn - Peyreleau”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
"Gorges du Tarn - Peyreleau". Aquarelle sur papier. Signé et daté '55.No longer availableDim. 20 x 27,5 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#314
Een paar lampvoeten van groengeglazuurd aardewerk.
Deux pieds de lampes en faïence verte.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181
Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.
Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#387
Een lot van vijf meerkleurige klokjes.
Un lot de cinq petites horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#227
Een Amphora art deco vaas met een haan in het decor. Genummerd 786.
Un vase Amphora art déco avec un coq dans le décor. Numéroté 786.No longer availableDim. h: 19 cm Ø 23 cmEstimate: € 130 / 180 -
#217Eugène CartierPeriod: 1861-1943
“Zeehond”. Bronzen beeldje op houten sokkel. Gesigneerd.
"Phoque". Une statue en bronze sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#483
Een theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders en zwaluwen. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor polychrome de papillons et hirondelles. +- 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#808J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#37
Een paar achthoekige kandelaars van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Eén met schade aan de rand.
Deux chandeliers octogonaux en faïence blanche et bleu, Delft. Marque sous la base. XIXième siècle. Un chandelier avec dégâts au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#172Adolf Van NestePeriod: 1880 - 1959
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 79 cmEstimate: € 100 / 150 -
#745
Een mahoniehouten regulateur met schelp als kroon.
Régulateur en acajou coiffé d’une coquille.No longer availableDim. 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#566
Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van fruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.
Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 184 x 143 x 50 cmEstimate: € 180 / 220 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 10,44 gEstimate: € 3300 / 3600