Similar lots by type
-
#285Edward Van Mieghem“Landweg bij boerendorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
« Route de campagne près du village agricole ». Huile sur toile. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 37 cm x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#255“Susanna in bad”. Olieverf op paneel. In vroeg XIXe eeuwse lijst.
"Susanne dans le bain". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre du début du XIXe siècle.No longer availableDim. 45 cm x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#144“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. In recent vergulde en gave lijst.
"Vue de Venise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre récemment doré et intact.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#580Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 400 / 500 -
#394Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985“La Espagnola”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"La Espagnola". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#564“Portret”. Olieverf op paneel. Naar voorbeeld van Francesco Raibolini Francia.
Portrait. Huile sur panneau. D’après l'exemple de Francesco Raibolini Francia.No longer availableDim. 29,5 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#374Rita Konig“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 51 cmEstimate: € 45 / 60 -
#100Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 66,95 gEstimate: € 2200 / 2500 -
#384Edward Fierens“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539“Personages in een romantiserend landschap bij een drinkplaats”. Olieverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuw.
"Personnages dans un paysage romantique à l'abreuvoir". Huile sur toile. Ecole flamande. 19ème siècle.No longer availableDim. 71 cm x 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#562G. Vanvlasselaer“Vijverzicht met molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de l'étang avec moulin en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 cm x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op paneel. Te restaureren.
"La visite de Saint-Nicolas". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#390Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#5Andreas DirksPeriod: 1865 - 1922“Schepen voor de haven van Venetië”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1911.
"Navires devant le port de Venise". Huile sur carton. Signé et daté 1911.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#392Reinauts“Vrouwelijk naakt”. Acrylverf op board. Gesigneerd.
"Nu féminin". Peinture acrylique sur carton. Signé.No longer availableDim. 49 cm x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110Een 18 K wit en geelgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 11,66 gEstimate: € 600 / 800 -
#90Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 600 / 800 -
#120Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 600 / 800 -
#160Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#382Anne-Pierre De KatPeriod: 1881-1968“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#552“Zicht op de St. Benedictuskerk te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Vue de l'église Saint-Benoît à Mortsel ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 cm x 86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#529Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Naakt tussen bloemen”. Olieverf op ovaal paneel. Gesigneerd.
"Nu parmi les fleurs". Huile sur panneau ovale. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#554H Vermeire (?)“Man nabij de houtstapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
"Homme près du tas de bois." Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 31 cm x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#15Veltkamp“Kippen op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des poules dans la cour ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38,5 cm x 29 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#611Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#633A.M. Grosjean“Man”, “Vrouw” & “Moeder met kind”. Drie terracotta beeldjes. Gesigneerd.
« Homme », « Femme » et « Mère avec enfant ». Trois figurines en terre cuite. Signées.No longer availableDim. h: 20 cm - 23,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#356Een bidkleed van wol.
Un tapis de prière en laine.No longer availableDim. 172 x 91 cmEstimate: € 30 / 50 -
#224St. Martin“Koeien in een weide” & “Ezeltje”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eerste met kleine perforatie.
« Vaches dans un pré » et « Âne ». Une paire de peintures, huile sur toile. Tous deux signées. La première avec une petite perforation.No longer availableDim. 60 cm x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#313Royal Motor ClockEen antiek messingen klokje.
Une horloge en laiton antique.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#582“Personages op een boot met vogels en schildpadden.” Een borduurwerk.
"Personnages sur un bateau avec des oiseaux et des tortues." Une broderie.No longer availableDim. 84 cm x 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98Een paar diepe aardewerken schotels met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Gemerkt van de Klaauw. XVIIIe eeuw.
Paire de plats creux en faïence à décor bleu sur blanc de vases fleuris. Marqué de la Griffe. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 240 / 300 -
#49Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#322N. De Pondt“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 35 / 50 -
#365Een reeks van vier gedraaide houten stoelen met rieten zit.
Ensemble de quatre chaises en bois tourné avec assise en osier.No longer availableDim. H: 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#558Acht albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 29 (1949), 31, 33 (2 keer), 44, 45, 46 en 47. Sletig.
Huit albums avec des numéros à couverture rigide de Robbedoes. Albums 29 (1949), 31, 33 (2 fois), 44, 45, 46 et 47. Usures.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#688Een geslepen kristallen inktpot in messingen montuur. Met voetstuk en deksel van zwart glas (?). Met koperen pennenhouder.
Encrier en cristal taillé dans une monture en laiton. Avec socle et couvercle en verre noir (?). Avec porte-stylo en cuivre.No longer availableDim. 13 cm x 14 cm x 21 cmEstimate: € 50 / 60

