Other lots by Cardinael
#612André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Boszicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#582André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Uit het dal.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#592André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
Nature morte aux pommes et nu en arrière-plan. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 100/150
#224Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#47Dunhill, Paris
Een humidor. Met sleuteltje.
#321
Een lot porseleinen en biscuit beeldjes en groepjes.
#410Goebel, Germany
“St. Nicholas day”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/ 20000. Met certificaat.
La Saint-Nicolas. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#666Mori Bochara
Een Oosterse loper.
Un couloir oriental.No longer availableDim. 152 x 52 cmEstimate: € 35/50 -
#81
“Hinde”. Art deco beeld van koper met marmeren voetstuk.
#506Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#332
Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.
#351Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Parabel van de dood”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
Parabole de la mort. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 300/500 -
#583
Een handgeknoopt wollen Naïnkleedje.
#690Goebel, Germany
#386Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Un dossier contenant de nombreuses linogravures, aquatintes, croquis, études académiques, etc. ainsi que deux gravures enroulées : African Queen et The Second Chapter et quelques études académiques de nus.No longer availableEstimate: € 120/150