Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met appels en peren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Jules De Cort
Period: 1918 - 1999

“Stilleven met appels en peren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

"Nature morte aux pommes et aux poires". Huile sur toile. Signée.
Dim. 60x70cm
SKU: 3008220422.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #422
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by De Cort

  • #134
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 72x62cm
    Estimate: € 100 / 120

Similar lots by type

  • #654

    “Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.

    "V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489
    nf

    “Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.

    « Étude de la sculpture locum tenens ». Gouache noire sur papier. Signé et daté '68 au verso.
    No longer available
    Dim. 144 x 116 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #474
    (Bruno Schnieders) Bruneau

    “Portret”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Portrait". Gouache sur papier. Signé et daté '87.
    No longer available
    Dim. 29 x21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #529
    Joris Houwen
    Period: 1925-1998

    “Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #522
    M. De Jongh

    “Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #135
    Jef Louis Van Leemputten
    Period: 1867 - 1948

    “Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.

    "Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169

    “Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.

    "Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.
    No longer available
    Dim. 108 x 83 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #509
    Romain Steppe
    Period: 1859 - 1927

    “Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #612
    Colpa

    “Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #602
    H. Van De Beeck

    “Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur le parc". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #144

    “Bedelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    "Mendiant". Huile sur toile. Signeé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #225

    Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.

    Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #199
    Edward Joris Moerenhout
    Period: 1801- 1893

    “Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.

    "Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.
    No longer available
    Dim. 38 x 66 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #559
    Albert Bockstael
    Period: 1898 - 1989

    “Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 125 x 101,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #152

    “Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.

    « Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #469
    (Bruno Schnieders) Bruneau
    Period: °1957

    “Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    "Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #145
    Jan Hermann Barend Koekkoek
    Period: 1840 - 1912

    “Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 12 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #504

    “Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.

    « Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #472
    (Bruno Schnieders) Bruneau

    “Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584
    William Raymond Dommersen
    Period: 1850 - 1927

    “Zicht op Amersfoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes in het doek.

    "Vue d'Amersfoort". Huile sur toile. Signé. Deux déchirures dans la toile.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #159

    “De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.

    "La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 89 x 64 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #614
    Josee Maes

    “Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154

    “Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.

    "Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.
    No longer available
    Dim. 23 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #519
    Romain Steppe
    Period: 1859 - 1927

    “Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mer ondulée". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #309

    Een messingen beddenpan met gedraaide steel en gedreven deksel.

    Un bassin de lit en laiton avec une tige torsadée et un couvercle repoussé.
    No longer available
    Dim. L:104cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #675

    Een tastevin van Luiks glas. Omstreeks 1800.

    Un tastevin de verre liégeois. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #283
    A. Schmitz, Anvers

    Een verguld zamaken pendule, versierd met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder glazen stolp. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée en laiton doré, ornée d'une représentation allégorique de la moisson. Sous cloche en verre. Avec pendule, mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm (stolp 38 cm)
    Estimate: € 100 / 120
  • #284

    Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.

    Un pot à tabac en faïence hollandaise. Grand prix Gouda Zeilweek 1949.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #623

    Twee XVIIIe eeuwse Frans aardewerken borden en een inktstel met losse potjes.

    Deux assiettes en faïence française du XVIIIe siècle et un encrier avec des pots amovibles.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #625

    Een indische bronzen bel.

    Cloche indienne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een gebeeldhouwde en met leder beklede dagobertstoel.

    Une chaise dagobert sculptée et recouverte de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #518

    Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.

    Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.
    No longer available
    Dim. H: 83cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #497

    Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.

    Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 40 Ø 41 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #611
    Val Saint Lambert

    Een lot bestaande uit twee langgerekte coupes en een asbak. Twee met merk en gegraveerd.

    Un lot composé de deux coupes allongées et d'un cendrier. Deux avec marque et gravés.
    No longer available
    Dim. l: 66, 56 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503

    “Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.

    "Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #354
    Carlo Tarras

    “Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.

    Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More