Similar lots by type
-
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#146Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
Other lots in this auction
-
#672
Een Boheems kristallen vaas, rood in de massa gekleurd en een geslepen bloemenmotief.
A Bohemian crystal vase, red colored in the body with a cut flower motif. -
#231Karl Palda
Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
An Art Deco Bohemian crystal cut liqueur set, consisting of 6 glasses and 1 decanter. With geometric decor. -
#669
Een gesculpteerd massief houten beeld van een Chinese wijze. Schade aan de voet.
A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot. -
#600
Veertien langspeelplaten. Abba, “Greatest Hits Vol. 2”. Amanda Lear, “Sweet Revenge”. Carly Simon, “Come Upstairs”. Chi Coltrane, “Let it Ride”. Enya, “Watermark”. Jerry Lee Lewis, “Greatest Vol 2” (U.K. 1962). Mano Negra, “Puta’s Fever”. The Nits, “Kilo”, “Omsk”. Paolo Conte, “The Best of”. Cliff Richard & The Shadows, “Me and my Shadows” (U.K. 1960). The Shadows, “Titelloos” (U.K. 1961). Vaya Con Dios, “Titelloos”. XTC, “GO+”.
Fourteen long-playing records. Abba, "Greatest Hits Vol. 2". Amanda Lear, "Sweet Revenge". Carly Simon, "Come Upstairs". Chi Coltrane, "Let it Ride". Enya, "Watermark". Jerry Lee Lewis, "Greatest Vol 2" (U.K. 1962). Mano Negra, "Puta's Fever". The Nits, "Kilo", "Omsk". Paolo Conte, "The Best of". Cliff Richard & The Shadows, "Me and my Shadows" (U.K. 1960). The Shadows, "Untitled" (U.K. 1961). Vaya Con Dios, "Untitled". XTC, "GO+".Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#24
“Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.
"Village View". Watercolor on paper, signed. Japanese work. -
#515
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.
A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower. -
#39Rik De Bruyn
“Kruik met rozenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso toegeschreven aan Rik De Bruyn.
"Pitcher with Rose Bouquet". A painting, oil on canvas. Attributed to Rik De Bruyn on the reverse. -
#350FE Roskopf
2 Roskopf zakhorloges, beide verso gemerkt. 1 met klein barstje in de wijzerplaat.
A lot of 2 Roskopf pocket watches, both marked on the reverse. 1 with a small crack on the dial. -
#69
“Copy of Antonius Stradivarius”. Een 4/4 viool model 601 met draagkoffer. Made in Korea. De strijkstok is stuk.
"Copy of Antonius Stradivarius". A 4/4 violin model 601 with carrying case. Made in Korea. The bow is broken. -
#159
“De Brief”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.Oude toeschrijving aan Frans I van Mieris.
"The Letter". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Formerly attributed to Frans I van Mieris. -
#408
Een blauw geel Chinees porseleinen sierschaal met draken in het decor. Onderaan gemerkt, 20e eeuw.
A blue and yellow Chinese porcelain decorative plate with dragon motifs. Marked at the bottom, 20th century. -
#667
Een ovale gedreven koperen cachepot met leeuwenhoofden en gedragen door leeuwenpoten. Vroeg 19de eeuws.
An oval chased copper cachepot carried by lion heads and supported by lion paws. Early 19th century.