#61“Victoria Regina”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt met gekruiste degens van Meissen.
"Victoria Régina". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué d'épées croisées.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#129Georges Teugels“Vader Teugels”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994.
#481Een bloempot van cloisonné met bloemen van diverse soorten pietra dura. Chinees werk.
#34René De Pauw“Drie ambachtslieden”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/50 buiten de plaat.
#164Herman VerbaerePeriod: 1906-1993“Scheldezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘42.
"Vue sur l'Escaut". Huile sur toile. Signée et datée '42.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 260 / 300 -
#148Een witmarmeren panter.
#508Goebel, Germany“Das Nesthäckchen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1994. No. 574.
"Das Nesthäckchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1994. 574.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200 / 250 -
#462“De eerste baars - Boer met praam.” Olieverf op doek.
#453Goebel, West-Germany“Markt-Christel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 175.
« Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 150 / 180