#690
Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.
Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.No longer availableDim. 155 x 75 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comédie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#789Maria Rombouts
“Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 46 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#763
Twee tinnen klisteerspuiten met gedraaide houten handvaten. XIXde eeuw.
Deux clystères en étain aux manches en bois tourné. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 43 & 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#443
Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.
#491
Een paar Engelse kandelaars van verzilverd metaal.
#539
“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Savelli’. Scheur rechts boven.
“Abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature Savelli. Déchirure vers le haut à droite.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496Shiraz
Oosters tapijt met medaillon. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 160 x 114 cmEstimate: € 100 / 120 -
#321
Een vaas van meerkleurig Murano glas.
Vase en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 90 / 120 -
#579GDS
“Schaal met citroenen” Aquarel op papier. Draagt monogram.
“Coupe aux citrons”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#486
Een mahoniehouten trapkastje, bekleed met kalfsleder.
Escalier de bibliothèque formant armoire en acajou. Dessus recouvert de vachette.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#840
Lanterne en cuivre jaune et verre décorée de quatre angelots musiciens.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 80 / 100