Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met bloemen en een beeldje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Frans Roofthooft

“Stilleven met bloemen en een beeldje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Nature morte aux fleurs avec statuette”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 45 x 55 cm
SKU: 0402200174.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #174
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #716

    Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.

    Carpette d’Orient en coton mercerisé. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 240 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476

    Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout.

    Socle chinois en bois dur sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #817

    Een lot van drie borden van Imariporselein, waarbij er twee een paar vormen. Japan, begin XXe eeuw.

    Lot de trois assiettes en porcelaine d’Imari dont deux formant une paire. Japon, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #843

    B. Gastmans (Heemkundige Kring Mortsel 1989). “Mortsels Stratenboek”. Met bijlage “kaarten en wapenschilden”.

    B. Gastmans (Heemkundige Kring Mortsel 1989). “Mortsels Stratenboek”. Avec annexe “kaarten en wapenschilden”.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 22
  • #55

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #661

    Een paar dekselpotten van porselein.

    Paire de pots couverts en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #403

    Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen

    Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #493

    Lot postzegels in 4 albums en een map: varia van de hele wereld. In het bijzonder een oud, deels losbladig en interessant album met internationale zegels vanaf de jaren 1860 tot de jaren 1930. Griekse eilanden, Turkije, Levant, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Oost-Europa (Turkestan, ex-Joegoslavië) enz. enz.

    Lot de timbres postes dans quatre albums et une farde: timbres de tous les pays, principalement un album aux feuilles partiellement amovibles contenant des timbres internationaux entre 1860 et 1930. Iles grecques, Turquie, Levant, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Europe de l’Est (Turkestan, états de la Yougoslavie, etc.).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #837

    Een lot van zestien Duitstalige uitgaven van Frans Masereel, alsook een Nederlandstalige uitgave en een kunstboek mbt. de kunstenaar.

    Lot de seize éditions de Frans Masereel en Allemand, ainsi qu’une édition en Néerlandais et un livre d’art sur l’artiste.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #71

    Een ronde pot van gepolychromeerd aardewerk. Griekenland, mogelijk Hellenistische periode.

    Pot rond en faïence polychrome. Grèce, peut-être hellénique.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #91

    Een paardenhoofd van verzilverd brons.

    Tête de cheval en bronze argenté.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #298

    Een paar Nederlandse zilveren kandelaars, moeilijk leesbare keuren 2de gehalte en maker G.L. (?). Georgian stijl. Datumletter B, waarschijnlijk 1836.

    Paire de candélabres en argent hollandais, poinçons partiellement effacés, 2e titre, orfèvre G.L. (?). Style Georgian. Lettre date B, probablement 1836.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm ± 755 g
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More