Similar lots by type
-
#634Jozef MousPeriod: 1896 - 1986
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#552Amedée LynenPeriod: St-Joost-ten-Node 1852- Brussel 1938
“Stadhuis van Brussel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Hôtel de Ville de Bruxelles”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 67 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#614Tilley
“Landschap”. Olieverf op karton. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#469Luc HoenraetPeriod: °1941
“Zonder titel”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 40/100.
“Sans titre”. Litho. Signée et numérotée 40/100 hors planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#474J. Van Campen
“Het Vleeshuis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La maison des bouchers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 77 x 57 cmEstimate: € 30/50 -
#522
“Straatzicht met personages”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1955.
“Scène de rue animé”. Aquarelle sur papier. Signée illisiblement et datée 1955.No longer availableDim. 44 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#692Maurice Seghers
“Brug over het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pont sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 68 cmEstimate: € 70/100 -
#674M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#689René de ConinckPeriod: Bredene 1907 - Beveren 1978
“Landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#122A. Loots
“Man met pet”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Homme à la casquette”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#572N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#422
Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100/120 -
#582Paul Way
“The Fisherman on Front Street.”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd Bermuda 1973.
“The Fisherman on Front Street”. Technique mixte sur papier. Signée et datée Bermuda 1973.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#429C. Van Reken
“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#46
Een klein eendeurskastje van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk art nouveau.
Petit meuble à une porte en chêne sculpté. Epoque art nouveau.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 30/50 -
#563Matchbox Dinky Collection
Vier schaalmodellen in originele doos, bestaande uit twee Jaguar E-types, een MGB GT en een Delahaye 145.
Quatre modèles de voitures dans leurs boîtes d’origine. Comprenant deux Jaguar type E, une MGB GT et une Delahaye 145.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#580Burberry
Een zwart lederen handtas.
Sac de soir en cuir noir.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#760
Twee gegraveerde zilveren zakhorloges remontoirs dubbele kast, genummerd. Herstelling aan de wijzerplaten.
Deux remontoirs en argent gravé à double boîtier, numérotés. Cadran réparés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120/150 -
#320
Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#625
Een zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast, genummerd en met verguld zilveren gegraveerde bloementuil.
Remontoir en argent à double boîtier, numéroté et décoré d’un bouquet de fleurs en vermeil.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#462
“Bloemenstilleven”. Een églomisé. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Eglomisé. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#369Elisabeth VenPeriod: °1935
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#37Val St. Lambert
Twee kristallen beeldjes in de vorm van zwanen. Gemerkt.
Deux petits statuettes en cristal représentant des cygnes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#546
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale driepoot met een marmeren blad. XIXe eeuw.
Table ronde en acajou sur tripode central et à tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 400/600