#215Delvaux
Een handtas van donkerbruin leder. Gemerkt. Met stoftas. Gebruikssporen en slijtage aan de aanhechting van de handvaten.
#735Péjé
“Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#66
Een massief eikenhouten halbank versierd met Godsdienstig tafereel. Engeland, tijdperk Jacobean omstreeks 1700. Met certificaat.
A Solid Oak Hall Bench decorated with a Religious Scene. English Jacobean period, around 1700. Comes with a certificate.No longer availableDim. 112 x 76 x 44 cmEstimate: € 200/300 -
#568
Een grote gietijzeren tuinvaas.
#629Rik Wynants
“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#462Jef Vaes
Een tekening, gemengde techniek, getiteld ’in en uit’ en gesigneerd Jef Vaes.
#89Rudi de VosPeriod: °1944
“De “Space Shuttle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"The 'Space Shuttle'. Oil on panel. Signed."No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#510
Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
#228
Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.
Paire de chenets en bronze d’époque Napoléon III.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 200/240 -
#559Claude Satel
“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
#416
Een koperen kandelaar gemonteerd als lamp.
#103Samick
Een jazz gitaar gemerkt Samick, model “Greg Bennett”. nr JZ-3/AN. Met draagzak.
A jazz guitar marked Samick, model "Greg Bennett", no. JZ-3/AN. With carrying bag.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 300/400