Similar lots by type
-
#469Jean - Pol SoudanPeriod: °1953“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 101 cmEstimate: € 75 / 100 -
#244Dominique Manesse“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#65Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424“Constructivistisch damesportret.” Olieverf op doek. Draagt monogram A.E.
"Portrait constructiviste d'une femme." Huile sur toile. Porte un monogramme AE.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300 / 500 -
#432“Abstracte compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘59.
"Composition abstraite." Huile sur toile. Signée illisiblement. Datée '59.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#542B. Thiteux“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449Dagmar Lampe“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#539Cor Vrins“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#459Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100 / 120 -
#529“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
"Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.No longer availableDim. 177 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184Marcel CockxPeriod: °1930“Personage bij woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnage dans les caravanes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 400 / 800 -
#444“Marine met boten”. Olieverf op paneel.
"Marine avec bateaux". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#484Eugène DemanePeriod: °1940“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#284B. Bosschaert“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue d'Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12E. Braconnier“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 54x44cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘San Remo 1883’. Herdoekt.
"Moutons dans l'étable". Huile sur toile. Signé et daté 'San Remo 1883'. Retoilée.No longer availableDim. 45x35cmEstimate: € 180 / 240 -
#175“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
“Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 5000 / 8000 -
#189Jules De Cort“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#642Prakash“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60 / 80 -
#192A. De Smet“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#182Joz. De Swerts“Een zelfportret”. Olieverf op doek.
"Un autoportrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 45 / 70
Other lots in this auction
-
#186Een tweeledige vitrinekast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel rijkelijk versierd met gebeeldhouwde bloemen, vruchten en leeuwenkoppen.
Vitrine à deux corps, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs. Le tout richement sculpté avec fleurs, fruits et têtes de lion.No longer availableDim. 250x150x54cmEstimate: € 200 / 300 -
#369Een vintage luchtertje van oranje gekleurd metaal met vier glazen bollen. Bijgevoegd twee bijpassende lampvoetjes. Jaren ‘60.
Un lustre vintage en métal de couleur orange avec quatre boules de verre. Ci-joint, deux pieds de lampe assortis. années 60.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#75HutschenreutherEen uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.
Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#318Een schaaltje en acht snoepjes van gekleurd Muranoglas.
Un bol et huit bonbons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#433Abstracte aardewerken fallus. Draagt onleesbaar monogram.
Phallus de poterie abstraite. Porte un monogramme illisible.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#357Licht groene gipsen vrouwebuste. Draagt monogram D.M. 20.
Buste de femme en plâtre vert clair. Porte le monogramme DM 20.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 370 x 257 cmEstimate: € 200 / 240 -
#312Een lot XVIIIe eeuwse sierornamenten van verguld hout en plaaster.
Lot d'ornements XVIIIème en bois doré et plâtre.No longer availableDim. l: 70 cm - 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#453Een grote designvaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een jachtscène in laagreliëf. Onderaan genummerd. Jaren ‘60.
Un grand vase design en faïence émaillée multicolore avec une scène de chasse en bas relief. Numéroté en bas. années 60.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 45 / 60 -
#480Twee verschillende 18 K witgouden trouwringen.
Deux alliances différentes en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 9,67 gEstimate: € 250 / 350 -
#84M. Catelein“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164A. Lang“Winters dorpszicht met houtsprokkelaars”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1870(?).
"Vue du village d'hiver avec ramasseurs de bois". Huile sur toile. Signé et daté 1870(?).No longer availableDim. 81 x 124 cmEstimate: € 200 / 300

