Other lots in this auction
-
#222Fr. Luyckx
“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100/120 -
#195
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,17 ct.No longer availableEstimate: € 230/250 -
#395
Een plafonnière met geslepen en gesatineerde coupe.
Un plafonnier avec une coupe polie et satinée.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 80/120 -
#404
“Ruiter”. Olieverf op doek. In de geest van C. H. Pedersen.
Cavalier. Huile sur toile. Dans l'esprit de C. H. Pedersen.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#9Paul Cuvelier
Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.
Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#105
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,92 ct. DVS1.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,92 ct. DVS1.No longer availableEstimate: € 3000/3200 -
#218
Een lot verzilverd metaal. Bestaande uit 8 stuks. Waaronder kommen versierd met herten en zwanen. Een visschaal, een serveerschaal etc...
Lot de métal argenté. Composé de 8 pièces. Y compris des bols décorés de cerfs et de cygnes. Un bocal à poisson, un bol de service etc...No longer availableEstimate: € 50/75 -
#118E. Jannes
Een grote biscuit vaas, versierd met putti en een vrouwenfiguur (hoofdje gelijmd). Gesigneerd en met merk onderaan.
Un grand vase en biscuit, décoré de putti et d'une figure féminine (tête collée). Signé et marqué en bas.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120/200 -
#336
Twee handgemaakte wollen wandtapijtjes. Bolivië en China.
Deux tapisseries en laine faites à la main. Bolivie et Chine.No longer availableDim. 78 x 65, 90 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#288
Picturale schotel met vergulde rand. Porselein. Onderaan gemerkt.
Plat illustré à bord doré. Porcelaine. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø:25cmEstimate: € 25/35 -
#564
“Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Twee litho’s naar werken van Charles Vernet door Paul Léon Jazet.
“Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Deux lithographies d'après des oeuvres de Charles Vernet par Paul Léon Jazet.No longer availableDim. 62 x 82 cmEstimate: € 40/50 -
#191Emile Bruchon
“L’orage’. Een beeld van kunstbrons op houten voetstuk.
L'orage. Une statue en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 75/100