#782Een aantal aquarellen met als onderwerp “ het ballet”.
Quelques aquarelles. Sujet: Le ballet.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#38Een lot meerkleurig Frans aardewerk, bestaande uit een schenkkan, een Madonna met kind en een uiltje. De eerste twee XIXe eeuws. Schilfers.
Un lot de faïence de France, comprenant une verseuse, une Vierge à l’Enfant et un petit hibou. Les deux premiers du XIXème siècle. Eclats.No longer availableDim. h: 14 - 41 cmEstimate: € 60 / 120 -
#553“Koning te paard”. Een houten beeldje.
#226Een tweeledige beeldenkast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met leeuwenkoppen en kariatiden.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, décoration de têtes de lions et de cariatides.No longer availableDim. 210 x 155 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#381Een art deco lamp van groen glas.
#599“Twee fin de siècle dames”. Aquarel.
”Deux dames, fin-de-siècle”. Une aquarelle.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#96Een eikenhouten commode met drie laden.
Bague en or tricolore 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#577Een boeddhistisch beeld van gegoten steengoed.
Une statue bouddhiste en pierre coulée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#640Een paar kleine commodes van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
#56Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
Trois petites tables à tablettes en roseau. Style Louis XV.No longer availableDim. 52 x 100 cmEstimate: € 25 / 40