Other lots in this auction
-
#888Een cakeschaal van meerkleurig en verguld porselein met bijpassend mes, versierd met een bloemendecor. We voegen er een aardewerken pudding-/cakevorm aan toe.
Un plat à cake en porcelaine polychrome et dorée avec couteau assorti, décoration de fleurs. Nous ajoutons un moule à cake ou pudding.No longer availableDim. l: 38 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#892Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#338Een paar kleurloos kristallen apothekerspotten op voet.
Une paire de pots de pharmacie en cristal incolore sur pied.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#557ValentEen beeld van zwarte steen. Genummerd 94.
Une statue en pierre noir. Numéroté 94.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 180 / 250 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van slangen bezet met gekleurde diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de serpents sertie de diamants colorés ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#300Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,87 ct. en robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 36,22 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,87 ct et de cabochons de rubis ayant un poids total de ± 36,22 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 3000 / 3400 -
#782Een aantal aquarellen met als onderwerp “ het ballet”.
Quelques aquarelles. Sujet: Le ballet.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#351Twee oude houten wandtelefoons met bakelieten hoorn. Een gedateerd 1947 binnenin. Eén sleuteltje manco.
Deux ancien téléphones muraux à récepteurs en bakélite. Un avec la date 1947. une clé manquante.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504“Kinderportret”. Een glasraampje. Gemonogrammeerd ‘GD’.
”Portrait d’enfant”. Un vitrail. Monogramme ‘GD’.No longer availableDim. 37 x 35 cmEstimate: € 25 / 30 -
#535Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#326Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
Une série de quatre chaises Art Nouveau, incrustations de nacre.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#150Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 17,35 gEstimate: € 1600 / 1800

