Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
G. Coussement

“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.

”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Encadrement d’origine, +- 1830.
Dim. 48 x 54 cm
SKU: 2409190034.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #34
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #106

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.

    Une garde-robe à deux portes en chêne et portes à moulures. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 195 x 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #645

    Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. tafel: 77 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #120

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct.
    No longer available
    Dim. 2,39 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #43

    Een lot gebeeldhouwd eikenhout, bestaande uit een wandrekje met engelenkopje, een klein tafeltje en enkele meubelornamenten. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Un lot en chêne sculpté, comprenant une étagère à tête d’ange, une petite table et quelques ornements. XVIIIème et XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #324

    “Herbergtafereel” Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    ”Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 21 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #483

    Een boek over de beeldende kunst in en om Waregem van 1972.

    Un livre en relation avec l’art de et autour de Waregem de 1972.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #370

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltje (één ontbreekt), twee hangers waarvan een kruisje en een kleine ring.

    Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.
    No longer available
    Dim. 6,75 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #15
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #547

    Een devotiekalender van bamboe met tien voorstellingen rond een voorstelling van Ganesh. Thais werk.

    Un calendrier de dévotion en bamboe à dix représentations autour d’une représentation de Ganesh. Travail Thais.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #745

    Een witmetalen lantaarn. Eén glas gebroken.

    Une lanterne en métal blanc. Un verre cassé.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #97

    Een album met ca. 50 oude reeksen van Liebig Chromo’s.

    Un album de chromos Liebig, +- 50 séries anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #677
    Langenthal, Zwitserland

    Een porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 36 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 diepe borden, een hoge en twee lage tazza’s, een schaal, 3 terrines op schaal, 2 sauskommen, 2 ovale schalen en 3 ronde schotels. We voegen er 12 afwijkende borden aan toe.

    Un service de table en porcelaine avec dorure, comprenant 36 assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes profondes, un haut tazza et deux bas, un plat, 3 terrines sur plat, 2 saucières, 2 plats et trois plats ronds. Nous ajoutons 12 autres assiettes différentes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More